اجرای زنده محمدرضا گلزار + تصاویر

اجرای زنده محمدرضا گلزار + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


محمدرضا گلزار بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پس از سالها جدایی از گروه آریان در کنسرت مرتضی پاشایی قطعه روز برفی را به صورت زنده اجرا کرد.
اجرای زنده محمدرضا گلزار + تصاویرمحمدرضا گلزار بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پس از سالها جدایی از گروه آریان در کنسرت مرتضی پاشایی قطعه روز برفی را به صورت زنده اجرا کرد.

 کنسرت مرتضی پاشایی با حضور پرشور علاقمندان شب گذشته در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نحوه ورود پاشایی نیز بسیار جالب برنامه ریزی شده بود.به طوریکه قبل از ورودکلیپی از خروج مرتضی پاشایی از منزل تا آمدنش به سالن میلاد نشان داده شد و سپس با نوازندگی گروه  به مدت چند دقیقه بهزاد هژیر به عنوان بازیگر، روی صحنه رادیوی قدیمی را تنظیم کرد و رادیو شروع به خواندن یکی از قطعات مرتضی پاشایی کرد و به این شکل پاشایی در بین تشویق های مردم با خواندن ادامه ترانه وارد صحنه شد.  

بعد از خواندن اولین قطعه "مرتضی پاشایی" به تماشاگران سلام و از اینکه دوباره مخاطبانش را از نزدیک می بیند ابراز خوشحالی کرد و گفت:چند وقتی است که سانس های اول پر انرژی تر از سانس دوم است و امشب برنامه های ویژه ای برای شما داریم. یکی از برنامه های ویژه پاشایی حضور "محمدرضا گلزار" بازیگر سینما و همراهی وی در اجرای قطعه روز برفی بود.   در حین اجرای این قطعه نیز برف روی سر نوازندگان ریخته می شد و چند بازیگر نیز با چترهای سفید روی صحنه ایستاده بودند.  گلزار پس از پایان قطعه روز برفی گفت:از زمانی که با گروه آریان روی صحنه سالن میلاد اجرا می کردم 8 سال می گذرد و امشب استرس زیادی داشتم.     در کنسرت شب گذشته پاشایی 15 قطعه از جمله نفس، دل من دل تو، روز برفی، بیا برگرد، قلبم رو تکراره، نگران منی، عصر پاییزی، بغض، یکی هست و...  را اجرا کرد.   یکی دیگر از آهنگ هایی که برای اجرای آن برنامه ی خاصی طراحی شده بود قطعه عصر پاییزی بود که مرتضی پاشایی روی صندلی کنار آتشی که با نور درست شده بود نشست و برگهای زرد پاییزی نیز روی سر نوازندگان ریخته می شد.    از اتفاقات جالب دیگر کنسرت شب گذشته مرتضی پاشایی شوخی های وی با تماشاگران و حضور عروسک فامیل دور در کنار یکی از نوازندگان بود.

اجرای زنده محمدرضا گلزار + تصاویر