دربندگردی الناز شاکردوست! + عکس

دربندگردی الناز شاکردوست! + عکس

منتشر شده توسط :نمناک


الناز شاکردوست با تیپی متفاوت در منطقه خوش آب و هوای دربند به گشت و گذار مشغول بود و با انتشار عکسی در اینستاگرام هوادارانش را نیز در این طبیعت زیبا سهیم کرد.
دربندگردی الناز شاکردوست! + عکسالناز شاکردوست با تیپی متفاوت در منطقه خوش آب و هوای دربند به گشت و گذار مشغول بود و با انتشار عکسی در اینستاگرام هوادارانش را نیز در این طبیعت زیبا سهیم کرد. تاریخ انتشار : 16 شهریور 1393

الناز شاکردوست از جمله بازیگران زن سینما و تلویزیون است که در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام فعالیتی خستگی ناپذیر دارد و تصاویر بسیاری را برای هواداران و مخاطبانش به اشتراک می گذارد.

در این مطلب عکسی از بازیگر سوپراستار سینما الناز شاکردوست که به تازگی در صفحه اینستاگرام شخصی اش منتشر کرده و به قدم زدن در هوای بی نظیر دربند مشغول است را مشاهده می کنید.

الناز شاکردوست در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال 1383، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در 4 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیه کنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال 1383 است.

دربندگردی الناز شاکردوست! + عکس