پلی به نا کجا ! داستان چیست؟

پلی به نا کجا ! داستان چیست؟

منتشر شده توسط :نمناک


در دهکده بیل واقع در کشور اسکاتلند پل کوچک و عجیبی در وسط آب قرار دارد که مردم روی آن رفت و آمد می کنند اما گاهی اوقات اتفاق عجیبی می افتد و عبور از این پل غیر ممکن می شود.
داستان پلی عجیب که از وسط دریا بیرون آمده !در دهکده بیل واقع در کشور اسکاتلند پل کوچک و عجیبی در وسط آب قرار دارد که مردم روی آن رفت و آمد می کنند اما گاهی اوقات اتفاق عجیبی می افتد و عبور از این پل غیر ممکن می شود.

پلی به ناکجا؛ پل بلهاون که ساعتی از روز نه مقصد دارد نه مبدا !

اروپا شهرت خوبی برای به دست آوردن یکی از جالب ترین قاره ها برای اکتشاف - به ویژه از نظر آثار تاریخی را دارد. و اگر سنت یا تاریخ را دوست داشته باشید، یک عمر طول می کشد تا واقعاً از زیبایی اسکاتلند لذت ببرید. تصاویری که در اینجا و در بخش سرگرمی نمناک شاهدش هستید به اندازه کافی شگفت انگیز است، آن هم به خاطر پل اش.

با نگاهی دور به دهکده "بیل" در دونبار، اسکاتلند، می توان به یک پل کوچک در وسط آب اشاره کرد پس داستان این پل تنها ظاهراً بی معنی چیست که این دیدگاه مبهم را ایجاد کرده است؟

پل بلهاون در دهکده بیل

داستان پل عجیب در وسط نهر آب بیل چیست؟

آب بیل، نهری است که می تواند به عنوان نقطه عطف دهکده بیل دیده شود ؛ با شروع لوگات برن، رودخانه 4.5 کیلومتر (تقریبا 3 مایل) از میان دهکده عبور میکند و در نهایت به خلیج بلهیون در جنوب اسکاتلند می رسد.

در طی جزر و مد، افراد محلی و توریست ها می توانند از پل برای راه رفتن بر روی آب بیل استفاده کنند و به ساحل خلیج بلهیون بروند. مناظر این ساحل تپه های ماسه ای با باتلاق و علفزارهای پر از ماسه است که یک ترکیب رنگ زیبا را ایجاد می کنند با این حال، موج بالا یک جو مشابه را ایجاد می کند و یک چشم انداز جدید به ساحل ارائه می دهد.

پلی که نه مبدا دارد نه مقصد

در این نقطه، بیشتر پل در آب پوشانده می شود و عبور از آن تقریباً غیر ممکن است با این حال، آن هایی که خواهان یک مکان ساکت و رمانتیک هستند و یا توریست هایی که می خواهند یک لحظه فراموش نشدنی را ثبت کنند، باید به دنبال جزر و مد بلند بروند.

بلهیون در طول فصل سرما در مه پوشیده شده است و در نتیجه بر راز اطراف پل تاکید می شود. در همین حال، در بهار و تابستان این مناظر با رنگ های روشن پر می شود و روستا را تبدیل به مقصد فراموش نشدنی اسکاتلندی تبدیل می کند. با این حال، عکاسان پرشور در اینجا بدون توجه به فصل می آیند تا راه های جدیدی برای ثبت زیبایی منحصر به فرد این مکان را پیدا کنند.

پل عجیب بیرون آمده از نهر آب بیل

ساحل خلیج بلهیون بخشی از پارک ملی جان مویر 7.73 کیلومتر مربعی است که در سال 1976 بنا شده بود. این منطقه بیش از 400 گونه منحصر به فرد از گیاهان و انواع مختلفی از پروانه ها و پرندگانی را دارد که سفر به روستای بیل را به یک تجربه کامل که توسط خود طبیعت طراحی شده است، تبدیل می کند.

 

پلی به نا کجا ! داستان چیست؟