عیادت آرش برهانی و شراره رخام از رضا رویگری + تصاویر

عیادت آرش برهانی و شراره رخام از رضا رویگری + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


رضا رویگری به علت عارضه مغزی در منزل استراحت می کند و بهزاد فراهانی، آرش برهانی، شراره رخام، سیدجوادهاشمی و جمعی از هنرمندان مشهور از رضا رویگری عیادت کردند.
عیادت آرش برهانی و شراره رخام از رضا رویگری + تصاویررضا رویگری به علت عارضه مغزی در منزل استراحت می کند و بهزاد فراهانی، آرش برهانی، شراره رخام، سیدجوادهاشمی و جمعی از هنرمندان مشهور از رضا رویگری عیادت کردند. تاریخ انتشار : 19 شهریور 1393

 رضا رویگری بازیگر و خواننده خوب کشورمان مدت هاست که به دور از دنیای هنر در منزل به استراحت می پردازد. وی اخیراً  به علت سکته مغزی مدتی را در بیمارستان سپری کرد و فعلاً قصد بازی در فیلم یا سریالی  را ندارد و استراحت را ترجیح می دهد.

رویگری که با سرود انقلابی «ایران ایران» شناخته شد و این نوایش همراه یک ملت انقلابی بود، تاکنون سه آلبوم موسیقی با نام های «از عشق گفتن» و «غوغا» و «کازابلانکا» به بازار هنر عرضه کرده است.

او علاوه بر خوانندگی، در حرفه نقاشی نیز فعال بوده و در سال های اخیر در نمایشگاه هایی در ایران و آمریکا، آثارش را به نمایش گذاشته است. رویگری درباره تازه ترین وضعیت جسمی اش گفت:خدا را شکر اوضاعم بد نیست اما هنوز هم باید استراحت کنم تا به سلامتی کامل دست یابم.

جمعی از هنرمندان چهره های فوتبالی به عیادت وی در منزلش رفتند که تصاویر آن ها را مشاهده می کنید.

     بهزاد فراهانی,مهدی میامی و سید حواد هاشمی در عیادت از رضا رویگری بهزاد فراهانی و آرش برهانی در عیادت از رضا رویگری آرش برهانی ( بازیکن استقلال ) و شراره رخام ( بازیگر) بهزاد فراهانی وبهزاد محمدی در عیادت از رضا رویگری

عیادت آرش برهانی و شراره رخام از رضا رویگری + تصاویر