علی دایی از سرمربیگری سرخپوشان برکنار شد

علی دایی از سرمربیگری سرخپوشان برکنار شد

منتشر شده توسط :نمناک


علی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از ادامه سرمربیگری در این تیم برکنار شد. رئیس هیات مدیره باشگه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر از حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان خبرداد.
علی دایی از سرمربیگری سرخپوشان برکنار شدعلی دایی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از ادامه سرمربیگری در این تیم برکنار شد. رئیس هیات مدیره باشگه پرسپولیس ضمن اعلام این خبر از حمید درخشان به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان خبرداد. تاریخ انتشار : 19 شهریور 1393

خبر برکناری علی دایی از سوی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام شد و حمیدرضا سیاسی سرمربی جدید باشگاه را نیز معرفی کرد.

حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به نشست امروز هیات مدیره این باشگاه گفت:علی دایی از سمت سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد و فعلا درخشان سرمربی شده است.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در شرایطی این خبر را اعلام کرد که سرخپوشان تهرانی در هفت هفته ابتدایی نتایج قابل قبولی کسب نکرده اند و صاحب دو پیروزی، 2 تساوی و 3 باخت شده اند. علی دایی در شرایطی از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس کنار گذاشته شده است که طی هفته های گذشته صحبت های مبنی بر برکناری وی از سوی هیات مدیره مطرح شده بود. علی دایی در تمرینات روز گذشته پرسپولیس با چهره ای ناراحت و گرفته به تمرینات نظارت داشت. ناراحتی در صورت او مشهود بود. البته او همچنان جدیت خود را داشت.در تصویر زیر چهره ناراحت و درهم علی دایی را در تمرینات روز گذشته پرسپولیس مشاهده می کنید. 

علی دایی از سرمربیگری سرخپوشان برکنار شد