رونالدو | درخواست باورنکردنی کریستیانو رونالدو!

رونالدو | درخواست باورنکردنی کریستیانو رونالدو!

منتشر شده توسط :نمناک


کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن فوتبال جهان که هم اکنون برای تیم فوتبال رئال مادرید به عنوان یک ستاره بازی می کند بعد از اتفاقاتی درخواستی با مبلغ باورنکردنی به تیم هایی که خواهان او هستند ارائه داد.
درخواست باورنکردنی کریستیانو رونالدو!کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن فوتبال جهان که هم اکنون برای تیم فوتبال رئال مادرید به عنوان یک ستاره بازی می کند بعد از اتفاقاتی درخواستی با مبلغ باورنکردنی به تیم هایی که خواهان او هستند ارائه داد.

کریستیانو رونالدو درخواست مبلغی رکورد شکن برای بازی هر هفته ی خود در هر کدام از تیم های چلسی و یا رئال مادرید برای فصل آینده دارد.

ستاره رئال مادرید هفته ی پیش در مورد عمل نکردن تیمش به قولهایشان در مورد دریافت وجه درخواستی از سوی او گفت و اضافه کرد که قرارداد من در سال 2013 بسته شده بود و بعد از مذاکراتی با مبلغ هفته ای 350.000 یورو به اتمام رسیده بود.   از آن به بعد رونالدو با مبلغ 300.000 یورو که دوباره با قرارداد مطابقت نمی کرد بازی کرد تا اینکه هفته ی پیش دومادال فالکائوی کلمبیایی قرار داد 390.000 یورویی برای بازی در منچستر یونایتد بست. حالا کریستسانو رونالدو برای بازی در تیم فصل بعدش مبلغ 500.000 یورو برای هر هفته  را تعیین کرده است  وشرط ملحق شدن به هر یک از تیم های چلسی و یا رئال مادرید را پذیرفتن این مبلغ قرار داد اعلام کرده است.این درحالی است که وین رونی با مبلغ 300.00 یورو در هفته بازی می کند.

رونالدو ، درخواست باورنکردنی کریستیانو رونالدو!