زهره فکور صبور | علت کم کاری زهره فکور صبور + تصاویر

زهره فکور صبور | علت کم کاری زهره فکور صبور + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


زهره فکور صبور بازیگر نقش آرزو در سریال دردسرهای عظیم درباره علت کم کاریش در سالهای اخیر گفتگویی انجام داده که در ادامه میخوانید.
علت کم کاری زهره فکور صبور + تصاویرزهره فکور صبور بازیگر نقش آرزو در سریال دردسرهای عظیم درباره علت کم کاریش در سالهای اخیر گفتگویی انجام داده که در ادامه میخوانید.

زهره فکورصبور پس از بازی در سریال دلنوازن چند سالی از عرصه بازیگری دور شده بود که در گفتگویی علت کم کار شدنش را عنوان کرده است.فکور که چند سالی میان مجموعه های وی تا دردسرهای عظیم وقفه افتاد از گزیده کاری خود اینگونه گفت:بعد از نقش هایی که من در روزگار جوانی ، مسافری از هند و یا دلنوازان داشتم اکثر نقش های پیشنهادی ام به این شخصیت ها نزدیک بودند و احساس می کردم فیلمنامه ها سراغ نقش هایی کلیشه از من رفتند و چون نمی خواستم کلیشه کار کنم با وسواس بیشتری نقش هایم را انتخاب می کردم و حتی مدتی از فضای بازیگری دور شدم البته در این مدت در شهرستان تدریس بازیگری داشتم و یا به طراحی لباس مشغول بودم.

الناز حبیبی

وی ادامه داد:من تصمیم گرفته بودم به بازیگری جدی تر نگاه کنم و در نقش های خوب و متفاوت ظاهر شوم اما این باعث شد از کار دور بیفتم و به تدریج احساس کردم دارم از خاطره ها می روم. حتی سر کار دردسرهای عظیم بعضی از کارگردانان به من گفتند ما فکر می کردیم که دیگر نمی خواهی کار کنی و از اینکه در این پروژه ظاهر شده بودم تعجب کرده بودند.زهره فکور صبور بازیگر نقش آرزو در دردسر های عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد که پخش آن به تازگی از شبکه سوم سیما به پایان رسیده است درباره این سریال گفت:من پیش از این با آقای برزو نیک نژاد آشنایی داشتم و به همین دلیل کار در این پروژه را قبول کردم.

زهره فکورصبور

وی ادامه داد:اینکه شما با چه کارگردانی کار می کنید اهمیت بسیاری دارد، بخش اعظمی از موفقیت یک کار به کارگردان مربوط می شود که توانایی داشته باشد چه بازی هایی از بازیگران بگیرد حتی ممکن است در کاری نقش برجسته و قوی باشد و زمانیکه شما فیلمنامه را می خوانید با خود فکر کنید که این نقش چقدر عالی است اما شاید کارگردان نتواند آنچه را که در فیلمنامه آمده است به تصویر بکشد و از بازیگران بگیرد اما نیک نژاد به خوبی توانست بازیگران را راهنمایی کند.بازیگر مجموعه همسفر با اشاره به بعضی از سکانس های سریال دردسرهای عظیم بیان کرد:صحنه هایی بود که من با خودم فکر می کردم که چطور می توانم این دیالوگ ها را اجرا کنم که برای بیننده قابل باور باشد و بعد با راهنمایی های کارگردان توانستم به نقش مورد نظر در این سکانس ها برسم.بازیگر مجموعه مسافری از هند با اشاره به بازخوردهایی که از مردم در استقبال از سریال دردسرهای عظیم گرفته است، بیان کرد:یکی از دلایل موفیقت این کار همدلی همه عوامل بود. همه سعی می کردند به یکدیگر کمک کنند و انرژی دهند. گاهی می شد که ما خیلی خسته می شدیم مخصوصا روزهای آخر که فشار کار بسیار بالا بود و برای بعضی به 14 ساعت کار در روز هم می رسید اما باز هم همه به یکدیگر کمک می کردند.

سریال دردسرهای عظیم

بازیگر مجموعه دلنوازان در ادامه درباره نقش خود در این مجموعه کمدی و علاقه اش به نقش های کمیک خاطرنشان کرد:این مجموعه دو بخش داشت یک بخش آن کمدی بود و در میان چند خانواده سریال می گذشت و بخش دیگر کاملا جدی و درام بود که آرزو و خانواده اش بودند. اتفاقاتی که برای آرزو رخ می دهد باعث می شود که این نقش کاملا درام باشد وگرنه هر بازیگری دوست دارد که در نقش های متفاوتی دیده شود و من هم بالطبع دوست دارم این اتفاق برایم رخ دهد پیشنهادهایی هم در این سال ها در زمینه کمدی به من شد اما خواستم با دقت بیشتری انتخاب کنم چون فکر می کنم میمیک صورتم به نقش های جدی و درام نزدیک تر است. با این حال دوست دارم طنز موقعیت کار کنم و بتوانم در عین جدیت نقش های طنز هم بازی کنم.

زهره فکور صبور ، علت کم کاری زهره فکور صبور + تصاویر