ارسطو و چو چانگ پایتخت 4 در چین + عکس

ارسطو و چو چانگ پایتخت 4 در چین + عکس

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


اولین عکس سریال پایتخت 4 با حضور ارسطو و همسرش در پایتخت چین منتشر شد که در ادامه مشاهده میکنید.
ارسطو و چو چانگ پایتخت 4 در چین + عکساولین عکس سریال پایتخت 4 با حضور ارسطو و همسرش در پایتخت چین منتشر شد که در ادامه مشاهده میکنید. تاریخ انتشار : 24 فروردین 1394

بانی فیلم با انتشار عکسی از سریال پایتخت 4 آن را نخستین تصویر از پایتخت 4 در پایتخت چین نامیده است. در این عکس ارسطو و همسرش در مراسمی در پایتخت چین دیده میشوند.

 

الهام غفوری درباره روند تولید این سریال که قرار است ماه رمضان از شبکه یک پخش شود گفت:سیروس مقدم، محسن تنابنده، امیر معقولی (مدیر تصویربرداری) و چند نفر دیگر از عوامل اصلی این سریال به چین سفر کرده اند و طی دو روز آینده به ایران برمی گردند و ضبط سریال از هفته آینده در شمال آغاز می شود.وی تاکید کرد:چون پایتخت 4 قرار است در ماه رمضان پخش شود، قصه آن هم در همین ماه اتفاق می افتد و خانواده نقی به دلیل روزه داری به سفر نمی روند و همه ماجراهای قصه در شمال رخ می دهد.غفوری گفت:علیرضا خمسه، ریما رامین فر، هومن حاج عبداللهی و نسرین نصرتی دیگر بازیگران این سریال هستند. نسرین نصرتی نقش خواهر نقی و همسر بهبود را بازی می کند. بهبود (مهران احمدی) امسال در سریال پایتخت حضور ندارد اما نویسندگان سریال برای همسر او داستان هایی را در نظر گرفته اند.خشایار الوند یکی از نویسندگان سریال پایتخت درباره فیلم نامه این سریال توضیح داد:تاکنون هفت قسمت از فیلم نامه نوشته شده و نگارش بقیه قسمت های آن همزمان با تصویربرداری ادامه خواهد داشت.

ارسطو و چو چانگ پایتخت 4 در چین + عکس