بارداری جنجالی زن 65 ساله! + تصاویر

بارداری جنجالی زن 65 ساله! + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


زن 65 ساله آلمانی که در حال حاضر مادر 13 فرزند است در دوران بارداری چهارقلوی خود به سر می برد.
بارداری جنجالی زن 65 ساله! + تصاویرزن 65 ساله آلمانی که در حال حاضر مادر 13 فرزند است در دوران بارداری چهارقلوی خود به سر می برد. تاریخ انتشار : 24 فروردین 1394

یک زن 65 ساله آلمانی که در حال حاضر مادر 13 فرزند است در دوران بارداری چهارقلوی خود به سر می برد.  «آنگرت رونیگ» که در برلین زبان انگلیسی و روسی تدریس می کند قرار است مسن ترین مادری باشد که تاکنون چهارقلو زاییده است. وی در حال حاضر از پنج همسرش صاحب 13 فرزند است که بزرگ ترین آنها 44 ساله است.

تصویری از آنگرت رونیگ در سال 2005 و در سن 55 سالگی در حالی که کوچکترین فرزند خود به نام لیلا را در دست دارد.وی انتظار یک فرزند دیگر را داشت تا برای دختر 9 ساله اش که کوچک ترین فرزند او است یک خواهر یا برادر بیاورد؛ اما وجود چهارقلو باعث شگفتی وی شد. شبکه آر. تی. ال آلمان به نقل از او گزارش داد:«به نظرم این یک تصمیم کاملا شخصی است و هرکس باید خودش برای خودش تصمیم بگیرد و خیلی نباید به حرف دیگران گوش کرد.» این مادر باردار که 17 نوه دارد اکنون در بیست و یکمین هفته بارداری خود قرار دارد و مبتلا به هیچگونه عارضه خاصی نیست. در حال حاضر، مریل فیودل آمریکایی رکورد دار مسن ترین زنی است که در سن 55 سالگی چهار قلو زایمان کرده است. مسن ترین زنی که تاکنون زایمان کرده است یک زن هندی به نام اُمکاری پانوار است که گفته می شود در زمان وضع حمل 71 سال داشته است.

بارداری جنجالی زن 65 ساله! + تصاویر