دستگیری شکارچی دختران دانش آموز

دستگیری شکارچی دختران دانش آموز

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


دختر دانش آموز با در میان گذاشتن ماجرای مزاحمتی که پسر جوان برایش ایجاد کرده با خانواده اش سبب دستگیری وی شد.
دستگیری شکارچی دختران دانش آموزدختر دانش آموز با در میان گذاشتن ماجرای مزاحمتی که پسر جوان برایش ایجاد کرده با خانواده اش سبب دستگیری وی شد. تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1394

مرد 48 ساله ای به نام مهران چندی پیش به حرکات و رفتار دختر نوجوان خود مشکوک شد. بهاره گوشه گیر و منزوی شده بود و کمتر از اتاقش بیرون می آمد. مهران موضوع را با همسرش مطرح کرد. آنها زمانی که دخترشان به مدرسه رفته بود، اتاقش را بازرسی کردند.

پدر و مادر دختر نوجوان یک گوشی تلفن همراه داخل اتاق پیدا کردند. با بررسی تماس های فنی و پیامک های رد و بدل شده دریافتند دخترشان با پسری در ارتباط است و از سوی وی به صورت جدی تهدید می شود. پدر 48 ساله و مادر 40 ساله زمانی که دخترشان از مدرسه بازگشت با لحنی دوستانه از او درباره گوشی تلفن همراه توضیح خواستند.  در این لحظه بغض دختر نوجوان شکست و او که از مزاحمت های تهدیدآمیز پسر جوان عاصی شده بود، گفت:حدود یک ماه پیش در راه مدرسه با پسر جوانی دوست شدم. او یک گوشی تلفن همراه و سیم کارت اعتباری برایم خرید تا با هم در ارتباط باشیم و بیشتر آشنا شویم. چند روز بعد پسر جوان دوباره سر راهم سبز شد و تهدید کرد اگر خانواده و مدرسه بفهمند با من در ارتباط هستی، بدبخت می شوی و آبرویت می رود. حتی دیشب تهدید می کرد اگر همراه او به بیرون شهر نروم، آبرویم را می برد. در این مدت من از خواب و خوراک افتاده ام و شب ها کابوس می بینم. در پی این اظهارات، پدر و مادر بهاره به کلانتری 16 مشهد مراجعه کردند. سرهنگ «حجت نیک مرام» رئیس پلیس مشهد دراین باره به شوک گفت:با اعلام شکایت خانواده دختر نوجوان تحقیقات پلیسی آغاز و مأموران کلانتری 16 متهم پرونده را شناسایی و دستگیر کردند. تحقیقات از این متهم که با خرید گوشی های تلفن همراه ارزان قیمت و سیم کارت اعتباری دختران نوجوان را فریب می داد، ادامه دارد. وی از خانواده ها خواست با فرزندان خود رابطه دوستانه و صمیمانه ای داشته باشند تا از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری شود.

دستگیری شکارچی دختران دانش آموز