عامل اسیدپاشی اصفهان سارق منزل بود

عامل اسیدپاشی اصفهان سارق منزل بود

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


عامل اسیدپاشی اصفهان جرایم مهم دیگری نیز مرتکب شده بود که بعد از رصد پرونده ی او در جریان اسید پاشی اصفهان شناسایی شد. عاملان اسید پاشی اصفهان سارقانی بودند که با سلاح سرد به ارتکاب جرم می پرداختند.
عامل اسیدپاشی اصفهان سارق منزل بودعامل اسیدپاشی اصفهان جرایم مهم دیگری نیز مرتکب شده بود که بعد از رصد پرونده ی او در جریان اسید پاشی اصفهان شناسایی شد. عاملان اسید پاشی اصفهان سارقانی بودند که با سلاح سرد به ارتکاب جرم می پرداختند. تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1394

عاملان اسیدپاشی اصفهان سارق و مجرمانی بودند که در جریان رسیدگی به پرونده ی اسیدپاشی اصفهان چند مورد از جرایم قبلی انها شناسایی شد.

سردار مقیمی رئیس پلیس آگاهی ناجا در حاشیه گردهمایی روسای پلیس آگاهی کشور در جمع خبرنگاران گفت:اسیدپاشی اصفهان جز جرایم مهمی است که در اولویت پلیس آگاهی قرار دارد و بحث اسیدپاشی به دنبال رصد و شناسایی مجرم پرونده هستیم حتی در این پرونده خودم به شخصه در حال تحقیق و بررسی هستم.

 

این مقام مسئول انتظامی افزود:مظنون های مختلفی شناسایی شدند اما یکی از مظنونان که گفته می شد متهم اصلی بشمار می رود اینگونه نبوده چرا که پس از بررسی صورت گرفته مشخص شد این فرد جزء یکی از مجرمان سریالی در اصفهان بوده است که اقدام به سرقت از منازل و به آتش کشیدن آنها می کرده است.

وی در ادامه بیان کرد:همچنان احتمال شناسایی و کشف متهم اصلی پرونده وجود دارد و پرونده در جریان است و پلیس آگاهی از تمام ظرفیت و توان خود برای شناسایی عامل اسیدپاشی اصفهان استفاده می کند.

این مقام مسئول انتظامی عنوان کرد:موضوع سرقت از بانک ها نیاز به تجهیز امکانات و تکنولوژی های جدید از سوی آنها است و این توقع می رود که ما تجهیز و بکارگیری از تکنولوژی جدید مانع از سرقت ها شود.

وی در ادامه بیان کرد:30 درصد از جرایم جنایی توسط سلاح سرد صورت می گیرد و مبارزه با این افراد در اولویت پلیس است و در همین راستا لایحه ای به مجلس داده ایم که به صورت جدی روی این موضوع بررسی صورت گیرد.

سردار مقیمی در پایان افزود:سرقت از منزل از زمان وقوع تا کشف بیشترین زمان را می برد اما این در حالی است که سرقت از خودرو سریعتر از زمان ممکن کشف صورت می گیرد.

عامل اسیدپاشی اصفهان سارق منزل بود