بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 78 + تصاویر

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 78 + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


جدیدترین عکسهای بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی نطیر فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و ... را در سری هفتاد و هشتم از مجموعه بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی نمناک ببینید.
بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 78 + تصاویرجدیدترین عکسهای بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی نطیر فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام و ... را در سری هفتاد و هشتم از مجموعه بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی نمناک ببینید. تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1394

جدیدترین عکسهای بازیگران مشهور ایرانی و چهره های محبوب سینما و تلویزیون را در ادامه مشاهده نمایید.

اکران فیلم در دنیای تو ساعت چند است؟ اولین اثر بلند صفی یزدانیان با هنرنمایی زوج دوست داشتنی و هنرمند سینما یعنی علی مصفا و لیلا حاتمی. سادگی، وقار و هنرمندی. سه واژه ای که محبوبیت این زوج را فرا تر از سلیقه های شخصی برده و کاملاً همه گیر کرده است.

در استرالیا هم از این آتلیه ها پیدا می شود؟! 

سلفی جالب کامبیز دیرباز و نیاز خانم که گویا عازم مسافرت هستند.

عکس عالیِ مجید صالحی و دوقلو های بانمک اش، آقا آروین و حنا خانم!

گپ و گفت بهناز جعفری و لیلا حاتمی با آب میوه های در دستشان که به همه داده بودند. شبنم فرشادجو هم در آن وسط از دیدن یک چیزی که نمی دانیم چیست حسابی شگت زده شده است!

سلفی ترلان پروانه در مقنعه و لباس مدرسه. یادش بخیر یک دورانی دختران دبیرستانی با مقنعه چونه دار و مانتو اپل دار و چهره ای نزدیک به تاج السلطنه سوگلی ناصرالدین شاه از لحاظ تراکم مو در صورت، وقتی به صورت دسته جمعی از مدرسه راهی خانه میشدند اُبُهَتی آرنولد شوارتزنگر وار داشتند که یک محله را دقایقی استند بای می کرد! دختر دبیرستانی این روز ها را هم که می بینید!

یک عکسِ پینک از ترانه علیدوستی، دختر همیشه پانزده ساله سینما.

انشاالله پس از 120 سال عمر با عزت. 

رضا جان لطفا دیگر از این پست ها نگذار. مطمئن باش با دعای مردم خیلی زود خوب می شوی.

روناک یونسی و تعریفی که از حس زیبای مادر بودن دارد. با عکسی زیبا که مهرسام کوچولو را خوابیده در آغوش مادر نشان می دهد.

بله! فقیهه خانم سلطانی و همسر جان پای سفره عقد. عرض تبریک و آرزوی خوشبختی برای فقیهه سلطانی عزیز. انشالله همه جوانان این مرز و بوم یک روز از این عکس ها در کنار همسر پای سفره عقد بیاندازند!

بلند بگو آمییین! 

دوستان در پشت صحنه کار جدید. پیام دهکردی، الهام پاوه نژاد، نیکی نصیریان، فریبا متخصص، خاطره حاتمی و سایر دوستان.

این روز ها مُد شده موقع عکس انداختن با انگشت اشاره به یک جایی اشاره کنی. مهم نیست به چه و کجا! مهم این است که فقط اشاره کنی! در این عکس سحر قریشی هم در حال اشاره کردن تشریف دارند!

امروز تولد 34 سالگی بهنوش طباطبایی است. برای بانوی دوست داشتنی سینما و تلویزیون آرزوی سلامتی و سعادت داریم. در این پست هم متین ستوده این روز را به بهنوش تبریک گفته است.

سلفی خلاقانه شیلا خداداد و خانواده در دامان طبیعت.

شرط میبندم تا بحال بهنوش بختیاری را از این زاویه ندیده بودید!

متین ستوده با این عکس آتلیه ای و با یک احترام نظامی از کسانی که تولدش را تبریک گفته بودند تشکر کرد. متین 30 ساله شده است.

البته محسن جان تعریف از خودتان نباشد یک وقت!

 

 

بازیگران مشهور ایرانی در شبکه های اجتماعی 78 + تصاویر