سیگار کشیدن آنچلوتی در بازی رئال مادرید! + تصاویر

سیگار کشیدن آنچلوتی در بازی رئال مادرید! + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


آنچلوتی سرمربی باشگاه رئال مادرید در حاشیه دیدار تیم خود و اسپانیول با وجود محرومیت ،از جایگاه ویژه تیم رئال را هدایت کرده و از شدت استرس سیگار می کشید و مدام ناخن های دستانش را می جوید که از شکار دوربین ها دور نماند.
سیگار کشیدن آنچلوتی در بازی رئال مادرید! + تصاویرآنچلوتی سرمربی باشگاه رئال مادرید در حاشیه دیدار تیم خود و اسپانیول با وجود محرومیت ،از جایگاه ویژه تیم رئال را هدایت کرده و از شدت استرس سیگار می کشید و مدام ناخن های دستانش را می جوید که از شکار دوربین ها دور نماند. تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1394

 در جریان هفته 37 لالیگا، دو تیم رئال مادرید و اسپانیول در ورزشگاه کورنیا ال پرات به مصاف هم رفتند که در پایان رئال این بازی را با پیروزی 4 بر 1  پشت سر گذاشت.رونالدو 3 گل و مارسلو یک گل را برای رئال مادرید به ثمر رساند.کارلو آنچلوتی که در بازی مقابل اسپانیول محروم بود و نمی توانست روی نیمکت ذخیره های تیمش بنشیند آنقدر اضطراب داشت که مدام ناخن های دستانش را می جوید و نمی توانست استرس خودش را پنهان کند.

این اتفاق در حالی افتاد که او قبل از این بازی گفته بود رئال حتما این بازی را خواهد برد.جالب اینجاست که دوربین های تلویزیونی اسپانیا تصویری از کارلو را شکار کرده اند که او را در حال کشیدن سیگار نشان می دهد.

سیگار کشیدن آنچلوتی در بازی رئال مادرید! + تصاویر