نیروی جدید داعش برای گاز گرفتن زنان

نیروی جدید داعش برای گاز گرفتن زنان

منتشر شده توسط :نمناک


گروهک تروریستی و تکفیری از قرار معلوم تمام کارهایش چیزی جدا از عقل انسان است و شباهتی بسیار به حیوانات دارد. گردان جدید داعش شامل گاز گیرنده های زنان یک دلیل براین حیوانی بودن است.
نیروی جدید داعش برای گاز گرفتن زنانگروهک تروریستی و تکفیری از قرار معلوم تمام کارهایش چیزی جدا از عقل انسان است و شباهتی بسیار به حیوانات دارد. گردان جدید داعش شامل گاز گیرنده های زنان یک دلیل براین حیوانی بودن است. تاریخ انتشار : 29 مهر 1394

گردان جدید داعش زنان گاز گیرنده!

یک روحانی جوان در سخنرانی خود در هیأت عزاداری، مدعی شد که داعش گردانی دارد که وظیفه اعضایش، گاز گرفتن زنانی است که روبنده ندارند! روزنامه جمهوری اسلامی در مطلبی کوتاه، به مطالب عجیب مطرح شده در یک هیأت عزاداری اشاره کرده و نوشته است:در هیأت عزاداری امام حسین(ع) واقع در پارکینگ یک برج بلند، نشسته بودم. سخنران که روحانی جوان و محترمی بود، بلافاصله بعد از نماز و زیارت عاشورا بالای منبر رفت و صحبت خوبی در رابطه با شرایط امر به معروف و نهی از منکر کرد ولی نمی دانم به چه مناسبت در وسط صحبت ها فرمود:«می دانید داعش گردانی بنام "گردان گاز" دارد؟» من اول فکر کردم مثلاً آنجا با گاز آدم ها را خفه می کنند، ولی او ادامه داد:«در شبکه های مجازی هست، بروید ببینید، اعضای این گردان همه زن هستند و مأموریت آنان گاز گرفتن خانم هایی است که روبنده نمی بندند! نه از این گاز گرفتن های معمولی؛ گازی می گیرند گه گوشت کنده شود.»

جای تعجب نیست از این گروهک تروریستی که به امید یاری خداوند قادر به زودی نابود خواهند شد.

بعد از ایشان، مداح جوان تری که نوحه های خوبی هم می خواند و مجلس پرشوری ترتیب داده بود، باز نمی دانم چه شد که داد زد:«آهای مردم! به فرموده مقام معظم رهبری، ما هیأت سکولار نداریم. باید راجع به مسائل سیاسی حرف بزنیم!» دیدم این آقا اصلاً معنی سکولار را نمی داند که یعنی غیردینی و نه غیرسیاسی.

نیروی جدید داعش برای گاز گرفتن زنان