خانه دیوید بکهام | دکوراسیون خانه دیوید بکهام به اندازه 400 زمین فوتبال

خانه دیوید بکهام | دکوراسیون خانه دیوید بکهام به اندازه 400 زمین فوتبال

منتشر شده توسط :نمناک


دیوید و ویکتوریا بکهام بعد از خرید قصرهای مجلل در دبی و فلوریدا حالا قصد خرید بزرگترین خانه انگلستان را دارند .خانه جدید دیوید بکهام 27 میلیون پوند قیمت دارد.
دکوراسیون خانه دیوید بکهام به اندازه 400 زمین فوتبالدیوید و ویکتوریا بکهام بعد از خرید قصرهای مجلل در دبی و فلوریدا حالا قصد خرید بزرگترین خانه انگلستان را دارند .خانه جدید دیوید بکهام 27 میلیون پوند قیمت دارد.

جدیدترین و گرانقیمت ترین خانه دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام

دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام جزو خانواده های ثرومتند و پردآمد ستاره ها محسوب می شوند. این خانواده بعد از خریداری قصری مجلل در فلوریدا که متعلق به جیانی ورساچه طراح معروف دنیای مد در ایتالیا بوده حالا قصد خرید خانه ای گرانقیمت و بسیار بزرگ را دارند.

این خانه گرانقیمت ترین خانه ی حال حاضر بریتانیا است که مساحتی برابر 380 زمین فوتبال را دارد.طبق اعلام دیلی میل این خانه به مبلغ 27 میلیون پوند قیمت گذاری شده است و به فروش می رسد.

بر اساس تصاویر انگشت شماری که از دکوراسیون داخلی خانه جدید دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام منتشر شده است این خانه 10 اتاق خواب، شش سرویس بهداشتی، 13 ساختمان و چندین سالن پذیرایی دارد.عنوان شده بکام و ویکتوریا برای خرید خانه جدید، ویلای هارتفورشایر خود به علاوه ماشین های گرانقیمت خود را فروخته اند.

دیوید و ویکتوریا بکهام به دلیل آنکه خانه 31 میلیون پوندی خود در لندن را به دست نوسازی سپرده اند در حال حاضر اجاره نشین هستند.

تصاویر دکوراسیون داخلی و محوطه سبز خانه جدید دیوید بکهام

 

خانه دیوید بکهام ، دکوراسیون خانه دیوید بکهام به اندازه 400 زمین فوتبال