دستگیری سارقی که شب جمعه سرقت میکرد

دستگیری سارقی که شب جمعه سرقت میکرد

منتشر شده توسط :نمناک


سارق خانه های شمال غرب تهران که فقط شب های جمعه اقدام به سرقت میکرد دستگیر شد.
سارق شب جمعه ای دستگیر شد !سارق خانه های شمال غرب تهران که فقط شب های جمعه اقدام به سرقت میکرد دستگیر شد. تاریخ انتشار : 28 مهر 1397

سارق خانه های شمال غرب تهران دستگیر شد

ایلنا: رییس کلانتری 138 جنت آباد از دستگیری یکی از سارقان باند سرقت منازل در منطقه شمال غرب تهران خبر داد. 

سرهنگ سعید لشینی (رییس کلانتری 138 جنت آباد) درباره جزییات این دستگیری گفت:عوامل تیم عملیات کلانتری 138 با بررسی مقدماتی متوجه می شوند که سرقت منزل توسط 4 مرد جوان انجام شده که با یک دستگاه خودروی ام وی ام به محل سرقت مراجعه کرده اند و با همان دستگاه خودرو نیز متواری شده اند. 

وی ادامه داد:با بررسی بیشتر، عوامل گشت موفق شدند، محل خودرو را شناسایی کنند و به آنجا بروند و در نهایت در یک عملیات تعقیب و گریز اقدام به تیراندازی کرده و موفق می شوند خودرو را متوقف کنند. 

رییس کلانتری 138 جنت آباد با اشاره به اینکه یک مرد جوان حدود 31 ساله در خودرو بود، گفت:با جستجوی خودرو ماموران موفق می شوند، حدود 100 گرم طلا و همچنین آلات و ادوات مربوط به سرقت در خودرو کشف و ضبط کنند. فرد مورد نظر به همراه ماشین به کلانتری منتقل و در آنجا اعتراف می کند که به همراه سه نفر از همدستانش چهارشنبه شب ها به تهران آمده و در روز پنجشنبه اقدام به شناسایی محل کرده و در شب جمعه ها اقدام به سرقت می کردند. 

سرهنگ لشینی با بیان اینکه یکی از این افراد در محدوده نظام آباد خانه مجردی داشته و پس از سرقت این افراد به آنجا رفته و استراحت می کند، تصریح کرد:این افراد بیشتر به خانه های طبقه اول و دوم در محدوده شمال غرب تهران دستبرد می زدند. 

وی ادامه داد:بعد از دستگیری این فرد همدستان او نیز تحت تعقیب قرار گرفته اند و پلیس در تلاش است تا آن ها را نیز بازداشت کند.

انتهای پیام/م 

دستگیری سارقی که شب جمعه سرقت میکرد