رنگ مو موجب کورشدن چشم دختر جوان شد + تصاویر

رنگ مو موجب کورشدن چشم دختر جوان شد + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


دختر جوان بعد از رنگ کردن موهایش بینایی اش را به طور کامل از دست داد. کورشدن چشم این دختر روز بعد از استفاده از رنگ موی کاملا طبیعی و استاندارد اتفاق افتاد.
رنگ مو موجب کورشدن چشم دختر جوان شد + تصاویردختر جوان بعد از رنگ کردن موهایش بینایی اش را به طور کامل از دست داد. کورشدن چشم این دختر روز بعد از استفاده از رنگ موی کاملا طبیعی و استاندارد اتفاق افتاد. تاریخ انتشار : 30 مهر 1394

داستان کورشدن چشم های دختر جوان با رنگ مو

دختر جوانی برای مدتی بینایی خود را از دست داد.

کورشدن چشم های دختر جوان به دلیل رنگ کردن موهایش

دینیا راسولز به دلیل حساسیت به رنگ مو صورتش را شبیه به هیولاهای فرانکشتون کرد.این دختر 18 ساله سه سال پیش هم دچار همچنین مشکلی شده بود ولی دوباره با استفاده از رنگ مو موجب ورم شدید صورت و چشمانش شد که برای مدتی او را کاملا کور کرد و به هیچ وجه توانایی دیدن ندارد.

او می گوید:مدت یک ساعت رنگ مو روی موهایم ماند و بعد از شستن رنگ مو هیچ اتفاقی نیافتاد تا اینکه صبح روز بعد زمانی که بیدار شدم متوجه موضوع شدم و دیگر هیچ جا را ندیدم.

مادرم را صدا زدم و او هم به سرعت مرا به بیمارستان منتقل کرد. بعد از آزمایشات و عکس برداری های متعدد پزشک علت را حساسیت به نوعی ماده شیمیایی داخل رنگ مو دانست و امید داد که بینایی او بازخواهد گشت.

رنگ کردن موهای دختر جوان موجب کورشدن چشمانش شد

رنگ مو موجب کورشدن چشم دختر جوان شد + تصاویر