جایزه باور نکردنی به ازای خوردن یک ابر ساندویچ! + تصاویر

جایزه باور نکردنی به ازای خوردن یک ابر ساندویچ! + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


سرآشپزی در اقدامی جالب اما عجیب پیشنهادی باور نکردنی به مشتریان خود داد که اگر فردی بتواند در چالش غذایی او پیروز شود غذای رایگان و 10 درصد از سود رستورانش را به صورت مادام العمر به آن فرد می دهد.
جایزه باور نکردنی به ازای خوردن یک ابر ساندویچ! + تصاویرسرآشپزی در اقدامی جالب اما عجیب پیشنهادی باور نکردنی به مشتریان خود داد که اگر فردی بتواند در چالش غذایی او پیروز شود غذای رایگان و 10 درصد از سود رستورانش را به صورت مادام العمر به آن فرد می دهد.

جایزه عجیب برای خوردن این ساندویچ!

همیشه و در همه حال اقدامات رستوران دارها و سرآشپز ها به گونه ای عجیب و غریب بوده و هستند اما ماجرایی که در این بخش میخوانید خیلی عجیب تر از آن است که تا به حال دیده و شنیده اید چراکه یک سرآشپز نیویورکی غذای رایگان و 10 درصد از سود رستورانش را به صورت مادام العمر به فردی می دهد که بتواند در چالش غذایی او پیروز شود. تمام کاری که شرکت کنندگان باید انجام بدهند، خوردن یک ساندویچ بوریتوی 30 پوندی با قطر 3.5 فوت و به قیمت 150 دلار ظرف مدت یک ساعت است.این پیشنهاد هنوز هم در رستوران دون چینگون، واقع در پارک اسلاپ بروکلین، پابرجاست. سرآشپز جِرمن والترو از این ابر ساندویچ تنها روزی یک عدد درست می کند. این ساندویچ که از استیک جوجه، گوشت قرمز کباب شده، سوسیس، برنج، لوبیا و سس سالسا پر می شود، یک روز قبل تهیه می گردد زیرا درست کردنش 2 ساعت زمان می برد.از شروط این مسابقه، خوردن ساندویچ با فلفل تند مارگاریتا است و هرگونه وقفه در کار از قبیل دستشویی رفتن یا پس زدن غذا به معنی باختن است. در ضمن این رستوران هیچ گونه مسئولیتی در قبال وضعیت سلامت جسمی افراد شرکت کننده پس از خوردن ساندویچ نخواهد داشت.

جایزه باور نکردنی به ازای خوردن یک ابر ساندویچ! + تصاویر