طرز تهیه سامر سوپ، پیش غذای میوه ای تابستانه

طرز تهیه سامر سوپ، پیش غذای میوه ای تابستانه

منتشر شده توسط :نمناک


برای اینکه کمی از شر گرمای فصل تابستان رهایی یابیم به شما طرز تهیه یک نوع پیش غذای میوه ای بنام سامر سوپ را آموزش می دهیم که بسیار خوشمزست.
طرز تهیه سامر سوپ، پیش غذای میوه ای تابستانهبرای اینکه کمی از شر گرمای فصل تابستان رهایی یابیم به شما طرز تهیه یک نوع پیش غذای میوه ای بنام سامر سوپ را آموزش می دهیم که بسیار خوشمزست.

مواد لازم برای سامر سوپ

ماست پرچرب یا خامه ای 1 پیمانهخامه صبحانه 2/1 پیمانهشلیل 1عددآلو سیاه 1 عددانگور سیاه 4/1 پیمانهزردآلو 2عددشکر قهوه ای 2 قاشق سوپخوریکره 25 گرموانیل 4/1 قاشق چایخوری  

طرز تهیه سامر سوپ، پیش غذای میوه ای تابستانه

شلیل، آلوسیاه و زردآلوها را به صورت نگینی خرد کنید سپس انگور سیاه را نیز اضافه کنید و درون یک تابه کوچک ریخته و شکر قهوه ای را روی آنها بپاشید سپس کره را اضافه کنید و کلیه مواد را روی حرارت زیاد به مدت 5 الی 10 دقیقه قرار دهید تا میوه ها کمی نرم شوند. بعد از آنکه آب آنها کشیده شد از روی حرارت برداشته، بگذارید تا خنک شود سپس ماست، خامه و وانیل را با مفتول دستی بزنید تا یکدست شود و درون کاسه مورد نظر ریخته و روی آن یا کنار آن از مواد سس میوه ای بریزید. شما می توانید ترکیب ماست ومیوه ها را با هم مخلوط کنید و درون ظرف های سوپخوری ریخته و نوش جان کنید. این سوپ خنک و تابستانی می تواند پیشنهاد خوبی برای شام شب های تابستان باشد. سس میوه ای باید کاملا خنک باشد سپس به مخلوط ماست و خامه اضافه شود. در غیر این صورت باعث می شود ماست ببرد و حالت بریده بریده پیدا کنید.  

نکات تکمیلی در مورد سامر سوپ

سامر سوپ جزو سوپ میباشد زمان آماده سازی مواد اولیه و مایحتاج آن حدودا 10دقیقه و زمان پخت و انتظار آن در حدود 10دقیقه میباشد . سامر سوپ را می توانید در وعده پیش غذا - سرو کنید . توجه نمایید مقدار مواد اولیه و دستور تهیه برای 4 نفر مناسب میباشد .

طرز تهیه سامر سوپ، پیش غذای میوه ای تابستانه