10 کشته در انفجار امروز خیابان پورسینای مشهد

10 کشته در انفجار امروز خیابان پورسینای مشهد

منتشر شده توسط :نمناک


انفجار مهیب صبح امروز شنبه 3 شهریور ماه در خیابان پورسینای مشهد متاسفانه 10 کشته بر جای گذاشت.
انفجار مهیب 3 منزل مسکونی در مشهد + تصاویرانفجار مهیب صبح امروز شنبه 3 شهریور ماه در خیابان پورسینای مشهد متاسفانه 10 کشته بر جای گذاشت. تاریخ انتشار : 3 شهریور 1397

انفجار مرگبار و مهیب منزل مسکونی در مشهد خیابان پورسینا 

خبرگزاری صدا و سیما:معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد در تشریح جزئیات حادثه انفجار منزل مسکونی در مشهد گفت:این حادثه ساعت 6 صبح امروز بر اثر تخریب ساختمان مسکونی در خیابان پورسینای مشهد رخ داد. 

آتشپاد دوم مهدی رضایی افزود:بیش از 50 آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند.عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد.

 وی گفت:علت این حادثه نشت گاز شهری در آبگرمکن اعلام شده است. 

رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز گفت:برای امداد رسانی به این حادثه هشت دستگاه آمبولانس اورژانس 115 و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شد.

 شهرام طاهر زاده افزود:از 16 سکنه این سه واحد مسکونی ،6 نفر در محل فوت کردند و چهار نفر پس از اعزام به بیمارستان جان باختند و 5 نفر نیز مجروح نیز همچنان در بیمارستان بستری هستند.

 وی گفت:یک نفر از ساکنان این واحدها نیز قبل از وقوع حادثه از منزل خارج شده است و تلاش برای یافتن افراد احتمالی حاضر در این سه واحد در هنگام وقوع حادثه ادامه دارد.

 

 رئیس مرکز هماهنگی و کنترل عملیات هلال احمر خراسان رضوی نیز گفت:با درخواست کمک از سوی آتش نشانی 2 تیم تخصصی از هلال احمر مشهد و تیم آنست (سگ های زنده یاب) به محل حادثه اعزام شدند. 

حسن گودرزی افزود:عملیات جست و جو و نجات ادامه دارد.

 خیابان پورسینای مشهد جزو بافت قدیمی و فرسوده مشهد با تراکم جمعیت بالا است.

عکس از خبرگزاری میزان ، محسن رحیمی

انتهای پیام/م

10 کشته در انفجار امروز خیابان پورسینای مشهد