صف مقابل سفارت روسیه در تهران برای ازدواج با دختران روسی + عکس

صف مقابل سفارت روسیه در تهران برای ازدواج با دختران روسی + عکس

منتشر شده توسط :نمناک


در پی انتشار خبر وسوسه انگیز اعطای 15 هزار دلار و تابعیت رایگان به مردان خارجی در ازای ازدواج با دختران روس افرادی به سفارت روسیه در تهران مراجعه کردند که با تکذیب این خبر از سوی سفارت مواجه شدند.
صف مقابل سفارت روسیه در تهران برای ازدواج با دختران روسی + عکسدر پی انتشار خبر وسوسه انگیز اعطای 15 هزار دلار و تابعیت رایگان به مردان خارجی در ازای ازدواج با دختران روس افرادی به سفارت روسیه در تهران مراجعه کردند که با تکذیب این خبر از سوی سفارت مواجه شدند. تاریخ انتشار : 21 فروردین 1395

مقابل سفارت روسیه در تهران چه خبر است؟

پس از آن که خبر کوتاه ، اما وسوسه انگیز اعطای 15 هزار دلار و تابعیت رایگان به مردان خارجی در ازای ازدواج با دختران روس منتشر شد، علاوه بر بازتاب گسترده در رسانه های داخلی کشورمان، گویا سفارت روسیه در تهران را نیز در گیر کرده است.

تصویر زیر در فضای مجازی در حالی دست به دست می شود که احتمالا مربوط به روز چهارشنبه گذشته است. در این عکس عده ایی برای پیگیری ماجرای ازدواج با دختران روس به سفارت روسیه در تهران مراجعه کرده اند.   گفتنی است؛ در چند روز گذشته متنی بدین شرح روی درب سفارت روسیه نصب شده بود:"خبر در خصوص ویزای ازدواج و دریافت تابعیت روسیه صحت ندارد"  

صف مقابل سفارت روسیه در تهران برای ازدواج با دختران روسی + عکس