بازداشت بدل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه! + عکس

بازداشت بدل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه! + عکس

منتشر شده توسط :نمناک


بدل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مردی است به نام رومن روسلوتسوف که در چند ماه گذشته با پوشیدن ماسک ولادیمیر پوتین و تردد در نقاط مختلف پایتخت روسیه شهرت فراوانی برای خود بدست آورده و 6 بار نیز به دست پلیس مسکو بازداشت شده است.
بازداشت بدل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه! + عکسبدل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مردی است به نام رومن روسلوتسوف که در چند ماه گذشته با پوشیدن ماسک ولادیمیر پوتین و تردد در نقاط مختلف پایتخت روسیه شهرت فراوانی برای خود بدست آورده و 6 بار نیز به دست پلیس مسکو بازداشت شده است. تاریخ انتشار : 21 فروردین 1395

ولادیمیر پوتین قلابی دستگیر شد!

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز گذشته در روز روشن و نزدیک میدان سرخ مسکو به دست پلیس این کشور دستگیر شد!

نیوزویک نوشت:شاید با خواندن این خبر تصور کنید که دستگیری وی به خاطر انتشار اسناد پاناما و ادعاهایی که درخصوص پولشویی 2 میلیارد دلاری وی مطرح شده، صورت گرفته است یا شاید شکایت فعالان حقوق بشر، پلیس این کشور را مجبور به بازداشت پوتین کرده است. اما بد نیست بدانید که رئیس جمهور روسیه پنجشنبه را در زادگاهش سن پترزبورگ گذراند و روز جمعه نیز در نهایت صحت و سلامت در کاخ کرملین مشغول به کار بود.   فردی که روز گذشته به دست پلیس روسیه بازداشت شد، مردی به نام «رومن روسلوتسوف» است که در چند ماه گذشته با پوشیدن ماسک ولادیمیر پوتین و تردد در نقاط مختلف پایتخت روسیه شهرت فراوانی برای خود بدست آورده و 6 بار نیز به دست پلیس مسکو بازداشت شده است. طبق یک قانون جنجالی در روسیه، هر فردی که بدون دریافت مجوز اولیه از مقامات محلی در ملأ عام اقدام به اعتراض سیاسی کند تا 5 سال به حبس محکوم می شود. در این قانون که به قانون 212.1 معروف است، هدف از دریافت مجوز، حفظ امنیت شهروندان و تجمع کنندگان عنوان شده است. اما گروه های معترض روسی، هدف آن را مقابله با اعتراضات سیاسی می دانند. روسلوتسوف نیز در اعتراض به همین قانون، ماسک پوتین را به صورت می زند تا شاید با زندانی شدن، توجه بین المللی را به خود جلب کند.

بازداشت بدل ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه! + عکس