خوانندگی حامد بهداد با گروه دارکوب در برج میلاد

خوانندگی حامد بهداد با گروه دارکوب در برج میلاد

منتشر شده توسط :نمناک


کنسرتی در سالگرد ده سالگی گروه "دارکوب" برگزار می شود و قرار است حامد بهداد به عنوان خواننده در این اجرا این گروه را همراهی کند.
خوانندگی حامد بهداد با گروه دارکوب در برج میلادکنسرتی در سالگرد ده سالگی گروه "دارکوب" برگزار می شود و قرار است حامد بهداد به عنوان خواننده در این اجرا این گروه را همراهی کند. تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1396

حامد بهداد با گروه دارکوب می خواند

کنسرت ده سالگی گروه "دارکوب" به خوانندگی حامد بهداد در برج میلاد برگزار می شود. گروه موسیقی "دارکوب" در جدیدترین سری فعالیت های خود در پنجمین شب از سومین ماه فصل بهار با طرفدارانش دیدار می کند. این کنسرت در سالگرد ده سالگی گروه "دارکوب" برگزار می شود و قرار است حامد بهداد به عنوان خواننده در این اجرا این گروه را همراهی کند. البته پیش از این کنسرت هم، بهداد سال ها با همایون نصیری به عنوان سرپرست این گروه همکاری داشته است. حامد بهداد درباره کنسرت ده سالگی گروه "دارکوب" چنین معتقد است:" می گویند که بنشین لب جوی و گذر عمر ببین. ما ده سالش را اینگونه دیدیم. رفیق های خوبی مثل همایون نصیری، دارا، آرش و خیلی هایی که بودند و اکنون نیستند یا مثل خود من در پارت تایم های مختلفی تمرین کردند و رفتند، ولی بخش دوستی و خاطره ها و به خصوص موسیقی در این ده سال خیلی لذت بخش بوده است. "

 

 

بهداد خواننده گروه دارکوب شد

 همایون نصیری سرپرست گروه " دارکوب" درباره حضور حامد بهداد به عنوان خواننده در کنسرت ده سالگی گروه "دارکوب" گفت:حامد بهداد جزو معدود هنرمندانی است که از همان سال های ابتدایی فعالیت های "دارکوب" به عنوان خواننده در کنار ما بوده و از هوش و سواد موسیقایی بالایی برخوردار است. مواقع زیادی بوده که حامد مشاوره هایی را به من داده و باعث شده این همکاری بیشتر و بهتر جریان پیدا کند. " وی افزود:"در کنسرت ده سالگی گروه "دارکوب" حامد بهداد حضور متفاوت را روی صحنه تجربه خواهد کرد. " کنسرت گروه "دارکوب" 5 خرداد در دو نوبت و درساعت های 30:18 و 30:21 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

خوانندگی حامد بهداد با گروه دارکوب در برج میلاد