جایزه بهترین فیلم جشنواره وزول در دستان عوامل بنفشه آفریقایی

جایزه بهترین فیلم جشنواره وزول در دستان عوامل بنفشه آفریقایی

منتشر شده توسط :نمناک


فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زندی حقیقی با بازی فاطمه معتمدآریا جایزه بهترین فیلم جشنواره وزول را کسب کرد.
درخشش بنفشه آفریقایی در جشنواره وزول + تصاویرفیلم سینمایی بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زندی حقیقی با بازی فاطمه معتمدآریا جایزه بهترین فیلم جشنواره وزول را کسب کرد. تاریخ انتشار : 25 بهمن 1397

جوایز فیلم بنفشه آفریقایی در جشنواره وزول

فیلم سینمایی بنفشه آفریقایی به کارگردانی مونا زندی حقیقی با بازی فاطمه معتمدآریا یکی از فیلم های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بود که بعد از چند سال شاهد حضور او در جشنواره فجر بودیم.

بنفشه آفریقایی دومین فیلم بلند مونا زندی حقیقی بود که با بازی فاطمه معتمدآریا نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرد و در جشنواره وزول به عنوان نماینده سینمای ایران درخشید.

دو جایزه بار ی بنفشه آفریقایی در جشنواره وزول

مونا زندی حقیقی با انتشار پستی در اینستاگرام از درخشش فیلم بنفشه آفریقایی در جشنواره وزول خبر داد.

فاطمه معتمدآریا در فیلم بنفشه آفریقایی

مونا زندی با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت : مونا زندی حقیقی با دومین فیلم بلندش بنفشه افریقایی به عنوان تنها نماینده ایران به بیست و پنجمین جشنواره آسیایی وزول راه یافت و موفق به کسب دو جایزه از این جشنواره شد.

بنفشه آفریقایی جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین فیلم از نگاه دانش آموزان را کسب کرد. فاطمه معتمدآریا، بازیگر فیلم نیز در این سفر حضور داشت.

فاطمه معتمدآریا و مونا زندی حقیقی کارگردان بنفشه آفریقایی

در خلاصه داستان فیلم بنفشه آفریقایی آمده است : فیلم داستان شکو، زنی میانسال است که متوجه میشود همسر اولش فریدون توسط فرزندانشان به خانه سالمندان منتقل شده است. او به همراهی همسر دومش رضا تصمیم میگیرند تا مرد را به خانه خود بیاورند. با حضور فریدون در خانه، رابطه شکو و فریدون تغییراتی میکند که در زندگی با رضا هم تاثیر میگذارد و اتفاقات تازهای در زندگی هر سه رخ میدهد.

فاطمه معتمدآریا و سعید آقاخانی در بنفشه آفریقایی

بازیگران فیلم بنفشه آفریقایی عبارتند از : فاطمه معتمدآریا، رضا بابک و سعیدآقاخانی ، مهدی حسینی نیا، رویا جاویدنیا، ندا جبرائیلی و مریم شیرازی، تهیه کننده:علیرضا شجاع نوری بازیگران فیلم بنفشه آفریقایی را تشکیل میدهند.

رضا بابک ، فاطمه معتمدآریا و سعید آقاخانی در بنفشه آفریقایی

شهر وزول فرانسه از سوم تا دوازدهم فوریه میزبان این جشنواره برای سینمای آسیا بود و اختتامیه این جشنواره شب گذشته برگزار شد.

هنرنمایی فاطمه معتمدآریا در بنفشه آفریقایی

جایزه بهترین فیلم جشنواره وزول در دستان عوامل بنفشه آفریقایی