رویای شیرین استراحت در ساحل را از سرتان بیرون کنید

رویای شیرین استراحت در ساحل را از سرتان بیرون کنید

منتشر شده توسط :نمناک


رویای استراحت در ساحل را از سرتان بیرون کنید چون برای سلامتی مضر بوده و حتی ممکن است منجر به مرگ زودرس شود.
رویای شیرین استراحت در ساحل را از سرتان بیرون کنیدرویای استراحت در ساحل را از سرتان بیرون کنید چون برای سلامتی مضر بوده و حتی ممکن است منجر به مرگ زودرس شود.

استراحت در ساحل می تواند منجر به مرگ زودرس شود

متخصصان دانشگاه لیورپول اعلام کردند که استراحت در ساحل برای سلامتی مضر بوده و حتی می تواند منجر به مرگ زودرس شود. در این مطالعه یک گروه تخصصی به سرپرستی دکتر "دن کاتبرتسون" در انگلیس طی دو هفته 28 فرد سالم و فعال را که سن شان به طور متوسط 25 سال بوده تحت نظر قرار دادند. تمامی این افراد در این مدت دستگاهی به همراه داشتند که فعالیت های بدنی آنها را اندازه گیری و ثبت می کرد.

استراحت در ساحل

متخصصان در این مطالعه دریافتند که در هنگام استراحت در ساحل این افراد عضلات خود را از دست داده و چربی بدن آنها به ویژه در قسمت شکم افزایش می یابد. دکتر "دن کاتبرتسون" گفت این تغییرات می تواند موجب ابتلا به بیماری های مزمن و سوخت و ساز بدن و مرگ زودهنگام شود. همچنین مطالعات نشان می دهد که گردشگران در طول تعطیلات روش غذا خوردن خود را تغییر نمی دهند در صورتی که فعالیت بدنی آنها تا 80 درصد کاهش می یابد. اسپوتنیک به نقل از دیلی استار گزارش داد، به طور متوسط گردشگران 1.5 هزار قدم در روز به جای 10 هزار قدم در روزهای عادی برمی دارند.

رویای شیرین استراحت در ساحل را از سرتان بیرون کنید