ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمام

ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمام

منتشر شده توسط :نمناک


حمام به دلیل رطوبت بالایی که دارد، از آلوده ترین جاهای خانه است و باید به طور مرتب تمیز شود. در این مطلب تمیز کردن حمام با روش های طبیعی و بهداشتی را برای شما بیان میکنیم.
ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمامحمام به دلیل رطوبت بالایی که دارد، از آلوده ترین جاهای خانه است و باید به طور مرتب تمیز شود. در این مطلب تمیز کردن حمام با روش های طبیعی و بهداشتی را برای شما بیان میکنیم.

راهکارهایی برای خوشبو کردن حمام

حمام مکانی هست که انسان برای تمیزی و بهداشت از آن استفاده می کند در این جا می خواهیم یک روش برای از بین بردن بوی بد حمام و تمیز کردن حمام را بیان می کنیم همراه ما باشید. یک بطری اسپری را با سرکه پر کنید و به سطوح توالت، وان و حمام (دوش) اسپری کنید. با یک پارچه مرطوب آن ها را تمیز کنید. سرکه به طور طبیعی بوها را جمع آوری کرده و باکتری ها را از بین می برد. کف حمام را نیز با اسپری سرکه بپوشانید و آن را با تی زمین شوی مرطوب پاک کنید.

تمیزکردن حمام

در صورت امکان همه پنجره ها را باز کنید و اجازه دهید هوای درون حمام برای چند ساعت به گردش درآید. جهت جذب بو به طور مداوم کاسه هایی از جوش شیرین را در اطراف حمام قرار دهید. در حدود 1 فنجان جوش شیرین در هر کاسه قرار دهید. 1 فنجان آب لیمو را در یک کاسه در حمام قرار دهید تا رایحه مرکبات تازه استشمام شود. کاسه ها را هر چند روز یک بار یا زمانی که احساس می کنید لازم است عوض کنید تا عطر و بوی تازه در حمام پراکنده شود. سرویس های بهداشتی را همیشه و به طور مرتب بشورید تا مبتلا به بیماری عفونی نشوید .

ترفندهای طبیعی برای خوشبو کردن حمام