بیرون کشیدن 30 ناخن از لثه پسر بچه + تصاویر

بیرون کشیدن 30 ناخن از لثه پسر بچه + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


30 ناخن بچه ای بازیگوش توسط موچین مادرش از داخل لثه و دهان کودک خارج شد ، عجیب بود ولی واقعی کودکی که برای سرگرمی دست به کاری خطرناک می زده است.
بیرون کشیدن 30 ناخن از لثه پسر بچه + تصاویر30 ناخن بچه ای بازیگوش توسط موچین مادرش از داخل لثه و دهان کودک خارج شد ، عجیب بود ولی واقعی کودکی که برای سرگرمی دست به کاری خطرناک می زده است.

عاقبت ناخن خوردن بچه

عادت غلط و البته خطرناک جویدن و کندن ناخن که در میان کودکان شایع است می تواند عواقب خطرناکی را برای سلامتی آنها به همراه داشته باشد.

سرانجام عادت جویدن ناخن توسط پسربچه

مادری که 30 ناخن از لثه پسرش بیرون کشید

"سارا گویدری" با بیرون کشیدن ناخن هایی که داخل لثه پسرش جا خوش کرده بودند شوکه شد و تصمیم گرفت این اتفاق عجیب را با فیلم و تصویر در فضای مجازی منتشر و سایر والدین را از عواقب عادت جویدن ناخن توسط کودکانشان مطلع سازد.

مادر 2 کودک با دیدن نقطه های سفید رنگ روی لثه پسرش کنجکاو شد و برای یافت علت او را نزد دندانپزشک برد ، دندان پزشک که تا پیش از آن چنین موردی ندیده بود با معاینه متوجه شد که ریشه این نگرانی مربوط به جویدن و کندن ناخن می شود و به مادر کودک هشدار داد تا مراقب این رفتار پسرش باشد.

عکس پسربچه ای که برای سرگرمی ناخن می خورد در کنار مادرش

بعد از مدت کوتاهی مادر جوان متوجه شد که پسرش برای خنده و سرگرمی ناخن های دستش را کنده و داخل لثه اش فرو می کرده است.

او که از این ماجرا شوکه شده بود تصمیم گرفت تا تلاش خود را برای رفع این مشکل انجام دهد برای همین با استفاده از یک موچین سر باریک سعی کرد تا ناخن ها را از لثه پسرش بیرون کشید و موفق هم شد ، باورکردنی نبود ولی او توانست 30 تکه ناخن را از دهان پسربچه خارج کند.

بیرون کشیدن 30 ناخن از لثه پسر بچه + تصاویر