عکس بازیگران در افطار رئیس جمهور 96

عکس بازیگران در افطار رئیس جمهور 96

منتشر شده توسط :نمناک


ضیافت افطار دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان دیروز 17 خرداد 96 با حضور جمعی از هنرمندان و ناشران کشورمان برگزار شد که در ادامه تصاویر آن را مشاهده خواهید کرد.
بازیگران و هنرمندان در ضیافت افطار رئیس جمهور + تصاویرضیافت افطار دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان دیروز 17 خرداد 96 با حضور جمعی از هنرمندان و ناشران کشورمان برگزار شد که در ادامه تصاویر آن را مشاهده خواهید کرد. تاریخ انتشار : 18 خرداد 1396

هنرمندان در ضیافت افطار رئیس جمهور

ضیافت افطاری دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان شامگاه چهارشنبه 17 خرداد با حضور تعدادی از هنرمندان و مدیران وزارت ارشاد برگزار شد. مراسم افطار رئیس جمهور با هنرمندان ساعت 19 در سالن اجلاس برگزار شد و این مراسم به گونه ای ترتیب داده شده بود تا پیش از افطار رئیس جمهور با هنرمندان به گفتگو بنشیند . در این مراسم هنرمندان بزرگی چون علی نصیریان و داریوش ارجمند نیز حضور داشتند.

در مراسم افطار رئیس جمهور با هنرمندان، حجت الله ایوبی رئیس ستاد هنرمندان حسن روحانی نیز حضور داشت.

سخنرانی دکتر روحانی رئیس جمهور کشورمان در مراسم افطار با هنرمندان

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی شامگاه چهارشنبه و در ضیافت افطار با اهالی فرهنگ و هنر، با بیان اینکه هنرمندان رابطه انسان ها با یکدیگر و انسان با طبیعت و خالق را با زبان هنر شکل می دهند، گفت:دین اسلام، دین هنر سخن گفتن با خداست و چگونه عبادت و مناجات کردن را به ما می آموزد.

 ضیافت افطار رئیس جمهور با حضور هنرمندان

رییس جمهور افزود:هنر به ما می آموزد که چگونه با خدا و هم نوعان خود فارغ از هر قومیت، زبان و ملیت سخن بگوییم. علم و هنر، مرز نمی شناسد و ما با هنر زنده و پویا هستیم. دین اسلام، دین هنر بوده و اساس قرآن برپایه هنرمندی است. افتخار ما این است که قرآن همواره زنده و معجزه جاودانه ما است.

 ضیافت افطار رئیس جمهور با حضور هنرمندان

پیش از سخنان رییس جمهور چند تن از اهالی فرهنگ و هنر به نمایندگی از هنرمندان حاضر به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود پیرامون موضوعات و مسائل مختلف فرهنگ و هنر کشور پرداختند.

هنرمندان در ضیافت افطار رئیس جمهور

تعدادی از ناشران و اهالی نشر به همراه هنرمندان حوزه های مختلف دیشب 17 خرداد ماه و همزمان با دوازدهمین روز ماه مبارک رمضان افطار را در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی مهمان رئیس جمهور بودند .در این ضیافت 110 تن از ناشران کشور نیز دعوت شده بودند.

مهتاب کرامتی در ضیافت افطار رئیس جمهور

کدام هنرمندان در ضیافت افطار رئیس جمهور حضور داشتند

در این مراسم هنرمندان و افرادی همچون حبیب رضایی ، محمدرضا گلزار، حبیب اسماعیلی، رضا کیانیان،مصطفی ابطحی، بهنوش طباطبایی ،اسماعیل خلج، علی قائم مقامی ، اصغر همت، هاتف علیمردانی ، منصور لشگری قوچانی ،آریا عظیمی نژاد،مصطفی کیایی،مهتاب کرامتی،محمدرضا شرفی نیا،امیر حسین شریفی، حبیب ایل بیگی ، محمد مهدی عسگر پور ،مرتضی شایسته ،مازیار فلاحی ،رضا حاجی مشهدی، هستی مهدوی فر، هادی حیدری، رویا نونهالی ،رامین حیدری فاروقی، محمد مهدی حیدریان ، علی رضا تابش،سید عباس صالحی ،حسین انتظامی، رضا کیانیان ، علی نصیریان، داریوش ارجمند،منوچهر شاهسواری، علیرضا رضا داد، محسن هاشمی، منوچهر محمدی،قطب الدین صادقی، احمد رضا معتمدی، امید معلم، آذر معماریان، بیتا منصوری ، جمشید گرگین، کیومرث پور احمد، عبدالجبار کاکایی، هوشنگ مرادی کرمانی، رضا ناجی ، علی سرتیپی، علیرضا قربانی، پوران درخشنده ، محمود دولت آبادی، احمد طالبی نژاد، الهام کردا، مهرزاد دانش، مسعود نجفی ، فرمان فتحعلیان ، همایون اسعدیان، علی مراد خانی ، سامان احتشامی ، حسام الدین آشنا،سید رضا صالحی امیری،اتابک نادری، اسدالله یکتا،سروش صحت، حضور داشتند.

الهام حمیدی در ضیافت افطار رئیس جمهور

علی نصیریان و داریوش ارجمند در ضیافت افطار رئیس جمهور

بهنوش طباطبایی در ضیافت افطار رئیس جمهور

 

عکس بازیگران در افطار رئیس جمهور 96