مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویر

مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویر

منتشر شده توسط :نمناک


مادربزرگ 93 ساله ای که هنوز نتوانسته لباس عروس یا بهتر است بگوییم پیراهن مناسب جسن عروسی اش را انتخاب کند از کاربران فضای مجازی درخواست کمک کرد.
مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویرمادربزرگ 93 ساله ای که هنوز نتوانسته لباس عروس یا بهتر است بگوییم پیراهن مناسب جسن عروسی اش را انتخاب کند از کاربران فضای مجازی درخواست کمک کرد.

مشکل عروس 93 ساله برای انتخاب لباس مناسب جشن ازدواج

گاهی اوقات پیدا کردن لباس مورد پسند عروس خانم برای مراسم ازدواج تبدیل به یک مشکل بزرگ می شود مثل مشکلی که برای عروس خانم 93 ساله ما پیش آمده است.

"سیلویا مارتین" 93 ساله قصد دارد با "فرنک ریموند" 88 ساله ازدواج کند اما هنوز نتوانسته تصمیم قطعی خود را برای انتخاب لباسی که قرار است روز مراسم بر تن داشته باشد بگیرد برای همین از کاربران فضای مجازی درخواست کمک کرده تا به او بگویند کدام یک از این پیراهن های مجلسی او را جذاب تر می کند.

این مادر بزرگ استرالیایی بعد از برنامه ریزی هایی که با نامزدش برای برگزاری مراسم ازدواج داشت تصمیم گرفت تا لباس مناسبی تهیه کند برای همین به فروشگاهی که اغلب از آنجا خرید می کند رفت ولی این بار کارش کمی دشوار بود نمی توانست به همین راحتی ها انتخاب کند.

4 لباس تقریبا یک رنگ نظر او را به خود جلب کرد ولی نمی توانست هیچ یک را بهتر از دیگری بداند برای همین با هر 4 لباس عکس گرفت و منتشر کرد تا بهترین آنها را کاربران اینترنت انتخاب کنند.

تصاویر عروس 93 ساله با لباس هایی که برای انتخاب یکی از آنها تردید دارد

مادربزرگ 93 ساله در جشتجوی لباس مناسب برای جشن عروسی اش

 

مشکل انتخاب لباس برای عروس 93 ساله! + تصاویر