میمونی با قیافه ی شبیه انسان در باغ وحش چین + عکس

میمونی با قیافه ی شبیه انسان در باغ وحش چین + عکس

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


توریست جوان با دیدن قیافه ی عجیب و غریب یکی از حیوانات باغ وحش تصمیم گرفت تا ویدئوی از او منتشر کرده و نظرات را جویا شود ، نظراتی در مورد میمون شبیه انسان با قیافه ی مردی نگران.
حیوانی با قیافه ی شبیه انسان در قفس میمون ها! + تصاویرتوریست جوان با دیدن قیافه ی عجیب و غریب یکی از حیوانات باغ وحش تصمیم گرفت تا ویدئوی از او منتشر کرده و نظرات را جویا شود ، نظراتی در مورد میمون شبیه انسان با قیافه ی مردی نگران. تاریخ انتشار : 4 فروردین 1397

میمونی با قیافه انسان و شبیه مردی نگران!

بعد از انتشار تصاویری پربازدید از یک طوله سگ با چهره ای شبیه انسان حالا عکسی از میمون باغ وحشی در چین در فضای مجازی دست به دست می چرخد تا نظرات کاربران را دریافت کند ، کاربرانی که اکثر آنها با نظر مربوط به شباهت چهره ی این حیوان به مردی نگران و با استرس موافق بودند.Monkey with human face that looks like 'distressed man' leaves zoo visitors and the internet in shock

تصویر چهره عجیب میمون شبیه انسان در یکی از باغ وحش های چین 

تعجب بازدیدکنندگان باغ وحش از قیافه ی عجیب یک میمون شبیه انسان در چین

یکی از توریست هایی که برای دیدن حیوانات مختلف به باغ وحش تیانچینگ چین رفته بود با دقت در قفس میمون ها متوجه موضوع عجیبی شد ، درست مثل اینکه موجودی عجیب در میان میمون ها کشف کرده بود ؛ میمونی با قیافه ای کاملا متفاوت از هم نوعانش و بسیار شبیه انسان به طوریکه این توریست او را میمونی با چهره ی انسانی نگران توصیف کرد.توریست متعجب ویدئوی از میمون با چهره عجیب ضبط کرد و از کاربران فضای مجازی خواست تا نظر خود را در رابطه با میمون ارائه دهند ، طولی نکشید که موج نظرات موافق با نظر توریست به صفحه ی اجتماعی او سرازیر شد.

قیافه عجیب یک میمون و شباهت باورنکردنی او به انسان

تقریبا همه بازدیکنندگان این ویدئو و تصاویر موافق بودند که چهره میمون باغ وحش شبیه انسان است آن هم مردی که دچار استرس شده و نگران است . برخی هم این تصاویر را با طنز پاسخ دادند و نوشتند :شاید این میمون یکی از مسئولان باغ وحش است با لباس مبدل که از ترس میمون های دیگر چنین چهره ی نگرانی به خود گرفته است.ویدئویی که در چند ساعت به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و خیلی زود بازدید 1 و نیم میلیونی دریافت کرد.

میمونی با قیافه ی شبیه انسان در باغ وحش چین + عکس