عوارض وحشتناک لوازم آرایش روی صورت دختر بچه 3 ساله

عوارض وحشتناک لوازم آرایش روی صورت دختر بچه 3 ساله

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


لوازم آرایش دختر بچه خردسال را راهی بیمارستان کرد ، وضعیت دلخراش و ناراحت کننده ای که روی صورت "لیدیا" ایجاد شده بود زنگ خطری برای همه والدین شد.
بلای وحشتناک لوازم آرایش روی صورت دختر بچه 3 ساله + عکسلوازم آرایش دختر بچه خردسال را راهی بیمارستان کرد ، وضعیت دلخراش و ناراحت کننده ای که روی صورت "لیدیا" ایجاد شده بود زنگ خطری برای همه والدین شد. تاریخ انتشار : 4 فروردین 1397

بلای وحشتناک آرایش صورت دختربچه 3 ساله

مادر جوان دختربچه خردسال با انتشار تصاویر دلخراش از تغییر چهره ی فرزندش به والدین هشدار داد تا در رابطه با استفاده کودکان از لوازم آرایشی بیشتر مراقب باشند. "کیلی کراون" هرگز تصور نمی کرد که با خرید بسته ای فانتزی از لوازم آرایش مخصوص کودکان برای دخترش "لیدیا" چطور او را دچار آسیب جدی پوستی خواهد کرد.

عوارض جدی لوازم آرایش دختربچه 3 ساله را راهی بیمارستان کرد

او در مورد این اتفاق نگران کننده گفت :در عرض 24 ساعت به کل وضعیت سلامت دخترم تغییر کرد و چهره اش به وضعیتی دچار شد که می بینید . آلرژی و حساسیت شدید پوست لب و اطراف چشم "لیدیا" باعث شده است که او دیگر نتواند به اندازه غذا خورده و یا به راحتی بخوابد . مواد شیمیایی مختلف در این لوازم آرایش وجود دارد که به طور معمول شناخته شده است که موجب واکنش آلرژیک در برخی از افراد می شود و متاسفانه لیدیا یکی از آن افراد بود.

تصویر بسته لوازم آرایش ارزان قیمت مخصوص کودکان که موجب حساسیت این دختربچه شد

نتیجه ی دلخراش و دردناک آرایش دختر بچه

وضعیت نگران کننده ی دختربچه خردسال بعد از استفاده از این لوازم آرایشی علتی بود برای بستری شدن در بیمارستان و قرار گرفتن تحت مراقبت های ویژه ؛ والدین این دختر تصمیم گرفتن تا تصاویر او را برای آگاهی بیشتر والدین از عوارض این وسایل غیر بهداشتی و خطرناک منتشر کنند.

عوارض وحشتناک لوازم آرایش روی صورت دختر بچه 3 ساله