میلیونرهای جهان|جوانترین میلیونرهای جهان

میلیونرهای جهان|جوانترین میلیونرهای جهان

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


در حالی رسانه ها فهرستی از ثروتمندترین های دنیا را منتشر کرد که جوان ترین افراد این فهرست تنها 21 سال سن داشت، در ادامه با جوان ترین میلیونرهای جهان آشنا شوید.
جوانترین میلیونرهای جهان را بشناسید + تصاویردر حالی رسانه ها فهرستی از ثروتمندترین های دنیا را منتشر کرد که جوان ترین افراد این فهرست تنها 21 سال سن داشت، در ادامه با جوان ترین میلیونرهای جهان آشنا شوید.

جوانترین میلیونرهای جهان

شاید برایتان جالب باشد بدانید سه تن از میلیونرهای جهان اهل نروژ هستند و جوان ترین میلیونر دنیا تنها 21 سال دارد، طبق برآوردها، الکساندرا اندرسن و خواهر 22 ساله اش کاتارینا، هر یک ثروتی به ارزش 1/4 بیلیون دلار دارند.

طبق رویه سالانه سایت فوربس بار دیگر فهرست میلیاردرهای حال حاضر دنیا را منتشر کرده است؛ این بار نکته جالب این فهرست درباره جوانترین افراد این فهرست است.

جان کالیسان

 

اسامی میلیونرهای جهان

جان کالیسان که فقط 27 سال سن دارد 1 بیلیون دلار ثروت دارد. او که تحصیل در دانشگاه هاروارد را رها کرده بود، در سال 2011 به همراه برادرش پاتریک شرکت استرایپ را تأسیس کرد که در زمینه ی پرداخت آنلاین فعالیت دارد. در سال 2016 شرکت استرایپ یک دوره سرمایه گذاری به ارزش 150 میلیون دلار را به پایان رساند و به این ترتیب ارزش آن به 9.2بیلیون دلار رسید.

گوستاو ماینار ویتزو

جوان ترین میلیونرهای جهان

گوستاو ماینار ویتزو 24 ساله ثروتی به ارزش 1.9 بیلیون دلار دارد؛ او مالک نیمی از سهام شرکت سالمار است که در زمینه ی پرورش ماهی فعالیت می کند و یکی از بزرگ ترین پرورش دهندگان ماهی قزل آلا در دنیا است. گفتنی است؛ پدر گوستاو مدیر حال حاضر سالمار در سال 2013 این سهام را به پسرش هدیه داد. 

کاتارینا اندرسن 

تصاویری از جوان ترین میلیونرهای جهان

کاتارینا اندرسن با 22 سال سن ثروتی به ارزش 1.4 بیلیون دلار دارد. او که اصالتا نروژی است دومین فرد در فهرست جوان ترین بیلیونرهای دنیا است و تنها فرد جوان تر از او در این فهرست خواهر 21 ساله اش، الکساندرا است.

الکساندرا اندرسن

عکس جوان ترین میلیونرهای جهان

الکساندرا اندرسن با 21 سال و ثروتی معادل 1.4 بیلیون دلار جوانترین ثروتمند جهان محسوب می شد. خواهران اندرسن هر یک 42 درصد از سهام شرکت «فِرد» را به ارث بردند که شرکتی سرمایه گذاری متعلق به خانواده ی آن ها است. پدر آن ها یوهان کماکان مدیریت این شرکت را بر عهده دارد و 70 درصد آراء هیئت مدیره را تحت کنترل دارد.مارک زاکربرگ در سن 22 سالگی 1 میلیون دلار در بانک داشت، در حالی که لری الیسون تا سن 42 سالگی به رده میلیونرها نرسیده بود. اما امروز هر دوی آنها جزو میلیاردها هستند. برخی از این کارآفرینان در سنین پایین به ثروت رسیدند اما برای برخی دیگر دهه ها طول کشیده است. در ادامه با ما همراه باشید تا با میلیاردهای خود ساخته و سنی که اولین درآمدهای میلیونی خود را به دست آوردند آشنا شوید.

 مارک زاکربرگ:22

 

میلیونرهای جهان

16 میلیاردر کارآفرین برتر جهان برای اولین بار در چه سنی اولین درآمد میلیونی خود را به دست آوردند؟ بنیانگذار و مدیرعامل فیس در سال 2006 و در سن 22 سالگی به یک میلیونر تبدیل شد. مدت زیادی طول نکشید که مارک توانست میلیون ها دلار را به میلیاردها دلار تبدیل کند. در سن 23 سالگی، عرضه اولیه فیس بوک به عموم کاربران باعث شد که زاکربرگ به جوان ترین میلیاردر طول تاریخ تبدیل شود.تخمین سرمایه خالص کنونی:43.9 میلیارد دلار

ایوان اشپیگل:23

یکی از جوان ترین میلیونرهای جهان

16 میلیاردر کارآفرین برتر جهان برای اولین بار در چه سنی اولین درآمد میلیونی خود را به دست آوردند؟ بنیانگذار اسنپ چت و مدیر عامل این شرکت در سال 2013 و در سن 23 سالگی به یک میلیونر تبدیل شد. دو سال بعد سرمایه سهام او در اسنپ چت به 1 میلیارد دلار رسید و او یک میلیارد کارآفرین 25 ساله به حساب می آمد.تخمین سرمایه خالص کنونی:2.1 میلیارد

میلیونرهای جهان ، جوانترین میلیونرهای جهان