با 5 دروازه بان گرانقیمت دنیا آشنا شوید + قیمت آنها

با 5 دروازه بان گرانقیمت دنیا آشنا شوید + قیمت آنها

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


فهرست 5 دروازه بان گرانقیمت دنیا اعلام شد که در ادامه با آنها آشنا می شوید.
با 5 دروازه بان گرانقیمت دنیا آشنا شوید + قیمت آنها فهرست 5 دروازه بان گرانقیمت دنیا اعلام شد که در ادامه با آنها آشنا می شوید. تاریخ انتشار : 4 فروردین 1397

ارزشمندترین دروازه بان جهان کیست؟

برتری یان اوبلاک در پایان این فصل ادامه دارد. دروازه بان اتلتیکومادرید بر اساس سایت ترنسفر مارکت با ارزش ترین دروازه بان نقل و انتقالات محسوب می شود. اوبلاک اکنون 70 میلیون یورو ارزش دارد که نسبت به شروع فصل 30 میلیون یورو به این رقم افزوده شده است. دروازه بان اسلوونیایی در این فهرست بالاتر از مارک آندره تراشتگن قرار دارد. دروازه بان بارسلونا 60 میلیون یورو ارزش دارد و جالب اینجاست اصلی ترین رقیب اوبلاک در کسب جایزه سامورا (بهترین دروازه بان لالیگا) نیز او است. پایین تر از آن ها تیبو کورتوآ دیده می شود که ارزشش از 40 میلیون یورو آغاز شد و تا 50 میلیون پیش رفت. در جایگاه چهارم داوید دخئا قرار دارد. دروازه بان منچستریونایتد نیز 50 میلیون ارزش دارد.

رتبه پنجم به دوناروما اختصاص دارد. دروازه بان 19 ساله میلان که پیش از این 25 میلیون یورو ارزش داشت اکنون 40 میلیون یورو ارزش دارد. نکته عجیب درباره کورتوآ، دخئا و دوناروما این است که هر سه دروازه بان در بازی های اخیر تیم هایشان در رقابت های اروپایی نمایش خوبی نداشتند و اشتباه های آن ها باعث باز شدن دروازه شان شد.

ارزشمندترین دروازه بانان دنیا 

اوبلاک در 36 بازی این فصل خود با پیراهن اتلتیکو 22 بار دروازه اش را بسته نگه داشته است. او در مجموع 18 گل دریافت کرد که 14 گل در لالیگا خورد. دروازه بان اسلوونیایی در خیلی از بازی ها نقشی تعیین کننده داشته است. به همین خاطر عجیب نیست که تیم های بزرگی همچون پاری سن ژرمن، آرسنال و لیورپول خواهان امضای قرارداد با این دروازه بان هستند. اوبلاک یکی از مهره های کلیدی تیم دیگو پابلو سیمئونه محسوب می شود. آینده او همانطور که اعلام کرده به باشگاه بستگی دارد.

یان اوبلاک صدرنشین گرانقیمت دروازه بان جهان

یان اوبلاک (انگلیسی:Jan Oblak؛ زادهٔ 7 ژانویهٔ 1993) یک بازیکن فوتبال اهل اسلوونی است.

وی همچنین در تیم ملی فوتبال اسلوونی بازی کرده است.

انتقال وی از بنفیکا به اتلتیکو مادرید که در سال 2014 انجام شد پنجمین انتقال گران قیمیت تاریخ فوتبال در بین دروازه بان ها شد.

با 5 دروازه بان گرانقیمت دنیا آشنا شوید + قیمت آنها