فرار حیوانات باغ وحش ارومیه بعد از طوفان شدید

فرار حیوانات باغ وحش ارومیه بعد از طوفان شدید

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


طوفان شدید ارومیه حیوانات باغ وحش این شهر را فراری داد، دو قوچ ارمنی، چهار قلاده گرگ، یک بال کرکس و یک گربه وحشی از باغ وحش بیرون رفتند.
جزئیات فرار حیوانات باغ وحش در طوفان ارومیهطوفان شدید ارومیه حیوانات باغ وحش این شهر را فراری داد، دو قوچ ارمنی، چهار قلاده گرگ، یک بال کرکس و یک گربه وحشی از باغ وحش بیرون رفتند. تاریخ انتشار : 5 فروردین 1397

حیوانات باغ وحش ارومیه فرار کردند

مالک باغ وحش ارومیه از فرار 8 نوع حیوان وحشی از این باغ وحش خبرداد.

اکبرزاده، مالک باغ وحش ارومیه گفت:بر اثر وزش تندباد دیواره های باغ وحش ارومیه فروریخت و 8 نوع حیوان وحشی از باغ فرار کردند.

تمامی حیوانات وحشی درنده در باغ وحش ارومیه تحت کنترل هستند/هیچ خطری شهروندان ارومیه را تهدید نمی کند. مدیرکل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی با تایید فرار برخی از حیوانات باغ وحش ارومیه پس از تندباد امروز، گفت:تمامی حیوانات وحشی درنده در باغ وحش تحت کنترل هستند و هیچ خطری شهروندان ارومیه را تهدید نمی کند. پرویز آراسته مدیر کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی ضمن تایید فرار برخی حیوانات وحشی از باغ وحش ارومیه در پی وزش باد شدید در این شهر، گفت:دقایقی پیش تیم ارزیابی اداره کل حفاظت محیط زیست استان برای بررسی و پیگیری این حادثه به منطقه اعزام شدند. وی افزود:بر اساس ارزیابی های صورت گرفته، دو قوچ ارمنی، چهار قلاده گرگ، یک بال کرکس و یک گربه وحشی از باغ وحش بیرون رفتند. آراسته با اعلام اینکه محیط بانان در جستجوی حیوانات فرار کرده باغ وحش هستند، اظهار کرد:باغ وحش همجوار با پارک ملی ارومیه و در فاصله حدوداً 40 کیلومتری شهر قرار دارد.

تازه ترین خبر از فرار حیوانات باغ وحش ارومیه

اکبرزاده مالک باغ وحش ارومیه در گفت و گویی اعلام کرد:دیروز/شنبه/ بر اثر وزش تند باد شدید دیواره های باغ وحش ارومیه فرو ریخت و 18 قطعه جانور در قالب 7 گونه جانوری از باغ وحش فرار کرده اند و 3 حیوان نیز تلف شده اند. 

وی ادامه داد:4 قلاده گرگ،3 عدد ته شی، یک قطعه کرکس دال،4 قطعه ساری کپه،3 عدد عقاب طلایی، دو عدد میش، یک قلاده بچه یوزپلنگ از جمله حیوانات فراری از باغ وحش ارومیه هستند.

 اکبرزاده با اشاره به خسارات وارد شده به باغ وحش ارومیه گفت:اکثرا قفسه های حیوانات به دلیل وزش باد شدید تخریب شده اند. این باغ وحش بصورت خصوصی اداره می شود و در فاصله 15 کیلومتری عرب شهر ارومیه واقع شده است و مالک آن از عدم پاسخ گویی متولیان محیط زیست به شدت گله مند است.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد:هیچ حیوانی وحشی از باغ وحش فرار نکرده و گونه هایی همچون شیر و خرس در باغ وحش تحت کنترل هستند و از این رو، هیچ تهدیدی برای همشهریان وجود ندارد. به محض رویت گرگ ها، اقدام به زنده گیری آن ها با استفاده از سلاح بیهوشی خواهیم کرد.لازم به ذکر است، تندباد امروز در ارومیه خسارت های زیادی از جمله فروریختن دیوارهای باغ وحش به همراه داشته است.

فرار حیوانات باغ وحش ارومیه بعد از طوفان شدید