واکنش اینستاگرامی afc به شکست ایران مقابل تونس + عکس

واکنش اینستاگرامی afc به شکست ایران مقابل تونس + عکس

منتشر شده توسط :نمناک

به سادگی پول در بیارید !!!

کلیک کن !!!

بزرگترین ربات کسب درآمد
لینک ربات رو برات گذاشتم

کلیک کن !!!


شکست ایران در دیدار دوستانه با تیم ملی تونس به سوژه پست جدید صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا تبدیل شد.
واکنش اینستاگرامی afc به شکست ایران مقابل تونس + عکسشکست ایران در دیدار دوستانه با تیم ملی تونس به سوژه پست جدید صفحه کنفدراسیون فوتبال آسیا تبدیل شد. تاریخ انتشار : 5 فروردین 1397

واکنش فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکست ایران مقابل تونس

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به شکست ایران برابر تونس واکنش نشان داد.

صفحه رسمی afc با انتشار تصویری از دیدار شب جمعه ایران در مقابل تونس به این دیدار اشاره کرد و از گل به خودی میلاد محمدی در این دیدار نوشت.گفتنی است، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم نوشته بود:بهترین تیم آسیا با گل به خودی میلاد محمدی در ورزشگاه رادس مقابل تونس شکست خورد، اما کارلوس کی روش از عملکرد بازیکنانش در این دیدار که در روز فیفا برگزار شد، رضایت داشت.

شکست ایران سوژه صفحه رسمی afc شد

کارلوس کی روش در گفتگو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص دیدار ایران و تونس گفت:گرچه بازی را واگذار کردیم اما بازیکنانم در مقابل تونس نمایش بسیار خوبی داشتند. سیستم بازی تونس شبیه تیم ملی مراکش، یکی از حریفان ما در جام جهانی 2018، است و به همین علت تونس را برای دیدار تدارکاتی انتخاب کردیم.

کی روش در خصوص دیدار شب گذشته گفت:در دقایق اولیه بازیکنان ما کمی با استرس عمل کردند اما با گذشت زمان کنترل بازی را در اختیار گرفتیم و بازی متعادلی را شاهد بودیم. به بازیکنان جوان هم فرصت بازی برابر تونس را دادیم اما تیم ملی ایران تا پیش از شروع رقابت های جام جهانی 2018 روسیه به بازی های بین المللی بیشتری نیاز دارد.

واکنش فدراسیون فوتبال به صحبت گزارشگر دیدار ایران

روابط عمومی فدراسیون فوتبال ضمن ابراز تعجب از اینکه گزارشگر دیدار دوستانه ایران - تونس تصاویر مربوط به دو دست پیراهن های تیم ملی که پیش از مسابقه در رختکن تیم ملی منتشر شده بود را مشاهده نکرده است، ابراز امیدواری کرد غرض ورزی های این چنینی در صداوسیما ادامه پیدا نکند.

روابط عمومی فدراسیون فوتبال همچنین خاطر نشان کرده است:واضح و مبرهن است که تعویض پیراهن در حین بازی، بدون اجازه داور امکان پذیر نیست و این فرآیند در بین دو نیمه انجام شد. هرچند روابط عمومی فدراسیون فوتبال بر این باور است که تخریب های زنجیره ای گزارشگران شبکه سه هدایت شده شده نیست، اما امیدواریم با نزدیک شدن به بزرگ ترین آوردگاه جهانی این روند همسو با خواست و علاقه مردم کشورمان در جهت حمایت از تیم ملی خاتمه یابد.

شب جمعه در جریان دیدار دوستانه تیم های ملی ایران و تونس، پیراهن میلاد محمدی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در دقایق ابتدایی مسابقه پاره شد و این مدافع تا پایان نیمه نخست با همان لباس به کار خود ادامه داد که عدم تعویض پیراهن این بازیکن با انتقاد مزدک میرزایی گزارشگر مسابقه مواجه شد.

واکنش اینستاگرامی afc به شکست ایران مقابل تونس + عکس