انتقاد از جریان رسانه ای ضد پزشکان

انتقاد از جریان رسانه ای ضد پزشکان

منتشر شده توسط :پورتال جامع ایران بانو


سلامت نیوز: رئیس جامعه جراحان ایران، گفت: طرح تحول نظام سلامت ، طرح مترقی است و عموما جامعه پزشکی با نظر مثبت از آن استقبال کرده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر ایرج فاضل با بیان اینکه از جریان رسانه ای که بر ضد پزشکان بسیج شده است به حق، بسیار …


سلامت نیوز: رئیس جامعه جراحان ایران، گفت: طرح تحول نظام سلامت ، طرح مترقی است و عموما جامعه پزشکی با نظر مثبت از آن استقبال کرده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر ایرج فاضل با بیان اینکه از جریان رسانه ای که بر ضد پزشکان بسیج شده است به حق، بسیار نگران و شاکی هستیم، خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم که پزشکان خدمتگزارترین طبقات مملکت در بین گروههای اجتماعی هستند و اگر مسائلی وجود دارد، انگشت شمار و محدود است.

وی تاکید کرد: جامعه سربلند پزشکی همیشه آماده انجام وظایف خود به بهترین نحو بوده است و این را در طول هشت سال دفاع مقدس نشان داده است.

فاضل خاطرنشان کرد: سزاوار نیست به دلایلی که برای ما معلوم نیست، جامعه فرهیخته پزشکی نوک پیکان طنزهای سخیف و غیر واقعی باشد و این باید به سرعت ترمیم شود.

وی تصریح کرد: اهانت به جامعه پزشکی و هیچ گروه عالمی در کشور به نفع مملکت نیست و جایگاه رفیع پزشکان باید همواره محفوظ و معزز نگه داشته شود.

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com