تهیه سالاد ماکارونی لذیذ

تهیه سالاد ماکارونی لذیذ

منتشر شده توسط :پارس ناز


سالاد ماکارونی یکی از خوشمزه ترین سالاد ها هست که تو اکثر پیتزا فروشی ها به فروش میرسه طرز تهیه اون خیلی راحت هست و همه میتونن درست کنند . با هم بریم روش تهیه اون رو مطالعه کنیم . مواد لازم : ماکارونی شکلدار (اگه از اون پیچ پیچی ها باشه بهتره ) کالباس […]


سالاد ماکارونی یکی از خوشمزه ترین سالاد ها هست که تو اکثر پیتزا فروشی ها به فروش میرسه طرز تهیه اون خیلی راحت هست و همه میتونن درست کنند . با هم بریم روش تهیه اون رو مطالعه کنیم .

مواد لازم :

ماکارونی شکلدار (اگه از اون پیچ پیچی ها باشه بهتره )

کالباس نگینی خرد شده

خیارشور نگینی خرد شده

کنسرو ذرت

لوبیا سبز

هویج رنده شده

سس هزار جزیره

روغن مایع

طرز تهیه :

ماکارونی شکلدار رو می گذاریم بالای گاز تا خوب بجوشه بعد یکم بهش رنگ غذا یا زردچوبه و یکم آویشن و نمک می زنیم تا زرد و خوشمزه بشه بعد که کامل آب پز شد مقداری روغن مایع به آن اضافه می کنیم تا به هم نچسبه و ماکارونی طعم خشکی نداشته باشه ، بعد از اینکه متوجه شدیم کاملاْ پخته شده آبکش می کنیم و میزاریم یکم تو ظرف بمونه تا کامل آبش بره و یکم سرد بشه بعد در ظرف بزرگی میریزیم و تمام مواد رو به ماکارونی‌ اضافه می کنیم . به نظر من تمام مزه سالاد ماکارونی به ذرت اونه نظر شما رو نمیدونم و در آخر بهش سس رو اضافه می کنیم (می تونید به جای سس هزار جزیره از مخلوطی از سس مایونز و سس قرمز استفاده کنید اون جوری هم خوشمزه میشه) و میریزیم تو ظرف های کوچیک کوچیک بعد نوش جون میکنیم به همین سادگی به همین خوشمزگی .