فناوری های برتر هفته

فناوری های برتر هفته

منتشر شده توسط :پورتال جامع ایران بانو


فناوری های برتر هفتهتلویزیون پلاسما S60  پاناسونیکS60  پاناسونیک دارای قیمت پایین 659 دلار نسبت به سایر تلویزیون های هم سطحش،کیفیت بالا،وضوح تصاویر و جزئیات رنگی بیشتر است این عوامل S60 پاناسونیک را یک انتخاب خوب برای یک خرید می سازد. ————————————————– پایه Ergotech VersaStandقابلیت حمل،انعطاف پذیری و کاربرد مناسب از ویژگی های است که می …


فناوری های برتر هفتهتلویزیون پلاسما S60  پاناسونیکS60  پاناسونیک دارای قیمت پایین 659 دلار نسبت به سایر تلویزیون های هم سطحش،کیفیت بالا،وضوح تصاویر و جزئیات رنگی بیشتر است این عوامل S60 پاناسونیک را یک انتخاب خوب برای یک خرید می سازد.

————————————————–

پایه Ergotech VersaStandقابلیت حمل،انعطاف پذیری و کاربرد مناسب از ویژگی های است که می تواند برای Ergotech VersaStand بکار برد.

————————————————–

آدابتور  Trendnet Powerline 500 AV Nanoآدابتور  Trendnet Powerline 500 AV Nano وسیه ای است که به شما کمک می کند  شبکه را براحتی در خانه گسترش دهید در حالی که هم به لحاظ زمان و هزینه برای کاربر مناسب می شود.

————————————————–آدابتور شبکه داخلی ZyXel PLA4205 500 Mbps Powerlineاین آدابتور یک جایگزین خوب برای اینترانت و Wi-Fi است تا وسیله های بیشتری را در خانه به شبکه متصل نماید.

————————————————–لپ تاپ توشیبا Satellite U845Tلپ تاپ توشیبا Satellite U845T یک لپ تاپ مناسب با صفحه نمایش لمسی به قیمت 799 دلار است که برای امسال توشیبا آن را عرضه کرده است.

————————————————–دوربین عکاسی نیکون Coolpix P520دوربین نیکون Coolpix P520 با برخورداری از ویژگی dSLR ( بازتاب لنز های دیجیتال منفرد) و قابلیت فرا زوم امکان ثبت تصاویر را با وضوح بالا  دارد.

————————————————–هنذفری HiFiMan RE-400هنذفری HiFiMan RE-400 دارای طراحی مناسب آلومینیومی و قیمت پایین و کیفیت صدای مناسب برای طرفداران موسیقی است.

————————————————–لپ تاپ ایسوس VivoBook S500CAلپ تاپ جدید ایسوس تحت عنوان VivoBook S500CA دراری صفحه نمایش لمسی برای کار با ویندوز 8 است.

————————————————–ماشین کیا Cadenza 2014ماشین جدید کیا توانایی ارائه خدمات الکترونیکی با حذابیت های افزوده شده دنیای آی تی را دارد، اما از نقاط ضعف آن عدم توانایی اتصال به اپلیکیشن های معروف است.

————————————————–فناوری بلوتوث با GoGroove SmartMini Auxبرای ماشین هایی که از ورودی های کمکی برخوردارند اما دارای هیچ بلوتوث اولیه تعبیه شده ای در ماشین شان نیستند، GoGroove SmartMini AUX می تواند به عنوان راهی بسیار موثر تلقی شود.

————————————————–تحلیلگر تناسب اندام  Fitbit Zipیک تحلیلگر تناسب اندام که تعداد قدم و میزان کالری های مصرفی را نشان می دهد.

————————————————–مسنجر فیس بوک برای اندرویدیک اپلیکیشن مناسب برای گجت های اندرویدی شما که می خواهید از فضای چت در فیس بوک لذت بیشتری ببرید.

————————————————–مسنجر WhatsApp برای iOSیک مسنجر مناسب برای برخورداری از امکانات  و یژگی های بیشتر است مسنجر WhatsApp  برای iOS در هفته ای که گذشت عرضه شد.

منبع:technologyha.com

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com